Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem? Vagy csak kihasznál? Én mit tegyek, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés

több mint egy éve vagyok együtt barátommal, egy hónapja együtt is élünk.. Csak az a baj, hogy havonta egyszer napokra eltünik (3-4nap,1 hét, mikor hogy viselem ezt)

Dolgozni nem akar... Drogozik.. Ha nincs beállva egy napot már ideges.. Ha a haverja megjelenik ő eltünik. Ha merek neki szólni, akkor besértődik és lelép, ha nem szólok hozzá akkor is lelép, ha türelmes vagyok vele és engedek neki, akkor meg vissza él ezzel. Én már próbáltam vele mindent, de nem megy.. Most 5ik napja, hogy nem jött haza. Kedden elment, aztmondta, hogy majd szerdán jön. Szerdán mérgesen felhivtam, hogy menjen be egy állásinterjura, mert engem hivtak, és össze vesztem vele, mivel be volt szívva, hallottam a hangján. Aztán csütörtök este felhívott, hogy ő nagyon szeret engem, meg hogy majd pénteken jön stbstb.. De ezt mindig eljátsza, hogy majd jön jön, szeret stb. Én szakítok vele, aztán visszafogadom, mert szeretem és elvileg ő is szeret engem..

Aztán pénteken volt is nálam, de nem engedtem be, kiadtam neki a cuccait.. Aztán írtam neki egy smst hogy kész vége, nem tűrök neki tovább (de szerintem azt hiszi, hogy megint csak fenyegetődzök... mert minden hónapban ez van, h szakítok, majd kibékülök)

És azóta nem keresett, mert ő elvan a haverjaival, elcsöveskedik. Én meg nem akarok olyan lenni mint ő!!! Viszont nagyon rossz nélküle, és szerintem azért még szeretem őt..

Nem tudom mit tegyek, hogy megváltozzon... Azt mondta, hogy miattam megváltozna (mert nem akar elveszíteni), csak hát ezt én szúrtam el azzal, hogy már nem hiszi el nekem, hogy szakítanék vele.

Egyáltalán szerethet engem?

Mert ha nem drogozna, nem csöveskedne, dolgozni akarna, akkor minden szép és jó lenne, de ezzel a hajléktalanságával tönkre tesz mindent, és mindig én vagyok a szemét, mert nem veszi észre, hogy segíteni próbálok neki.. Ő azt hiszi, hogy mindenki utálja, és mindenki csak a hibáit nézi, és hogy én ellene akarom úszítani a rokonait, pedig nem.. csak nem tudok vele mit kezdeni, nem tudok rá hatni.

Szerintetek mit tegyek?

Felhívjam 1-2 napon belül, hogy jöjjön haza, beszéljük meg?

Köszi előre is a válaszokat.


2010. nov. 27. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, egyszerű a válasz, annál nehezebb megtenni.

Ha drogozik, akkor egyértelmű, hogy nem te leszel neki a legfontosabb. Lerakni meg nem fogja, nagyon kis esély van rá. Ha otthagyod, esetleg megváltozik.

2010. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bőrönd elő, cuccok becsomagol, irány az első vonattal haza anyukához!!!! vissza se néz, telefonszámot cserél.
2010. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát...az se 100-as aki egy drogossal kezd már bocs
2010. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy szeretem és nem tudom elhagyni, és mindig mindig reménykedem abba, hogy még fiatal és meg fog változni.. meg mindig mondja, hogy majd megváltozik... De amúgy senki nem tud vele semmit kezdeni, nővére sem.. Ő is már mindent megpróbált, de felesleges volt. De ha engem tényleg szeret, akkor le tud szokni, meg tud változni, nem? :S
2010. nov. 27. 15:57
 5/10 A kérdező kommentje:
eleinte nem tudtam, hogy ilyen.. Mikor meg már beleszerettem (2ik találkozásnál) akkor már nem tudtam mit csinálni, hisz beleszerettem...
2010. nov. 27. 15:58
 6/10 anonim ***** válasza:
mit drogozik?
2010. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyzetek, amikor a saját józan eszedet kell használni, nem pedig a szívedre hallgatni. Ez is ilyen. Tudod nagyon jól, hogy mi lesz, ha szólsz neki, hogy jöjjön vissza és megbeszélitek? Persze, hogy tudod, visszajön, megbeszélitek és kompromisszumot fog mutatni (persze, hogy ezt tenné), és utána minden folytatódik, szerinted most hirtelen leállna, csak úgy? Ugyanúgy el fog menni, nem fog miattad leállni, ne legyél naiv.


Amikor mondja, hogy majd meg fog változni, az csak azt jelenti, hogy ereszteni akar a lelkiismeretén azzal, hogy helyesen gondolkozik, és ezt mondja neked, de ez gyakorlatban nem jelent semmit. Az ő jellemétől függ, hogy le tud-e állni, és ez akkor derül ki, ha vissza fog jönni hozzád úgy, hogy lezárta a múltját, és végleg felhagyott az előző életével. Az már adhat az egésznek egy esélyt, de addig se akaratereje, se képessége nem lesz ahhoz, hogy változzon.

2010. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szipózik... de akármi jó neki, csak drog legyen
2010. nov. 27. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, bizonyítsd be újra, hogy veled bármit meg lehet tenni. Légy kitartóbb, nem a te dolgod kihúzni a bajból, akarata ellenére. Arra ott van a családja, vagy egy pszichiáter.
2010. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha meg tud változni érted, hogyhogy még nem tette meg? Valamiért hónapról hónapra halasztódik ez a csoda.
2010. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!