Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, vagy csak kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Összejöttem a volt barátommal vasárnap egy hete.Azelőtt két hónapot voltunk együtt,és minden jóvolt,minden szépvolt.Most megint összejöttünk.Osztálytársak vagyunk,minden nap látjuk egymást.Csak az a helyzet..: Suliba csak néha jön oda hozzám,délután meg mindig van valami programa,és mikor rákérdeztem hogy miért nem ér rám,annyit mondott rá,hogy neki is vannak dolgai.Sose ér rám.. De a szemembe mondta hogy szeretlek.. Nemtudom milehet vele:S Valaki segítsen kérem..
2010. szept. 20. 18:15
 1/3 anonim válasza:

Szia =)

Ne haragudj ,de szerintem tuti,hogy csak kihasznál téged,mert ugye néha mondja,hogy nem ér rá. és így azt akarja elérni (szerintem) ,hogy hagyjátok abba hallod.. ( végül is te érzed..neked mi a jó),de szerintem nem érdemes ezzel többet foglalkozni ,mert ha igazán szeretne mindig szánna rád időt.meg ha abszolút úgy érzed,hogy már nem bírod tovább akkor szakíts vele..tudom ,hogy nehéz ,de figyelj feltételezzük fel,hogy szakít veled te beleegyezel megértően ,és ő azt fogja hinni,hogy megadod neki azt az elégtételt ,hogy azt higgye ő szakított...neki nem olyan fájdalmas lesz a válás ,majd hisz ő akarta vagyis célzott rá... adta a jeleket.. remélem érted. sok sikert =) ,és remélem jó döntést hozol.

14/L

2010. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mért jött volna össze veled újra ha már nem szeret? Nem tudom. A pasik furcsák az biztos, de ha meg kihasználna? Neki mi érdeke van abból? Nagyon csinos vagy? Mert akkor azzal a pasik szeretnek felvágni meg stb., de ha átlagos vagy akkor nem tudom. Lehet, hogy csak tényleg elfoglalt, viszont ezt úgy tudod letesztelni, hogy megmondod neki elkíséred valahova, hogy addig együtt lehessetek. A válaszából pedig leszűröd mi lehet. Remélem tudtam segíteni:)
2010. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma már elnézést kért és ittalszok ma nála :) köszönöm a válaszolóknak :)
2010. szept. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!