Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már reménytelenül szerelmes? Mi a sztorid?

Figyelt kérdés
Esetleg még mindig az vagy? Ha már nem, hogy tetted magad túl a dolgon?
2010. okt. 3. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jah elég sok. volt és most is van
2010. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én szerelmes voltam Horváth Évába. Elég reménytelen volt, hogy összejöjjön.
2010. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

én most is abban vagyok.

2009 elején zúgtam bele a srácba, és még azóta is ő. egyszer megtudta, hogy bele vagyok zúgva (2009 júniusában), és akkor mondta, hogy nem vagyok az esete. aztán még 2009 szeptemberében kb megint elmondta, hogy nem vagyok az esete.

amúgy a srác játszadozott velem... tehát egy buliban pl én voltam neki a jó móka... bevitt egy szobába ésakkor orr akarta "feldobni a bulit", hogy a szavaival éljek, de nem hagytam neki. még pár ilyesmi meg hasonló eset volt, de szerintem nincs elég hely ahhoz, hogy kiírjam.

na igen. a dolog elég reménytelen. és még mindig tart. csodálatos...

14/L

2010. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szerelmes volt az egyik általános iskolai osztálytársamban.


2. osztályosan szerettem belé. nem is tudtam, hogy mit tegyek vártam a 3. osztályig és Valentin napra vettem neki egy kis ajándék csomagot, de nem értette a célzást, így inkább hagytam, s csak néztem h milyen szép milyen aranyos és kedves. Nem sokat beszéltünk. Egyszer 7-ben pártomat fogta egy osztály vitában, akkor gondoltam lesz valami de nem érkezett semmi válasz célzás stb. Majd 8. osztály második félévében kiszivárgott, h nagyon szerelmes vagyok bele. Aztán onnantól kezdve nem is beszélgettünk. mindig került engem. Előtte volt köszönés és kevés társalgás szinten egy kis reményem, utána minden elszállt. 8. osztály év végén gondolkodtam egy kicsit a dolgon. Rájöttem, hogy hiába igazi szerelem nem lehet belőle semmit, elballagtunk aztán onnantól megpróbáltam elfelejteni. Most több mit egy éves kapcsolatban vagyok a párommal. Nagyon Szeretem, s már nem is gondolok a volt osztálytársamra. Majd talán pár év múlva előkerül mint téma ez a "kis" 6 éves fellángolás.


F/18

2010. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Áá voltam párszor:D Akár meg is szokhatnám. Hát az egyik "legviccesebb" eset az volt,amikor a srác végül egy rokonommal jött össze.:)
2010. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az én sztorim abban különbözik ezektől, hogy én ezzel a lánnyal 1 évig jártam. Egy év után szakított velem mert már nem szeretett. Én azóta is szeretem, és nem tudom elfelejteni. 1,5 hónap...és még ki tudja meddig tart.
2010. okt. 3. 18:48
 7/17 anonim válasza:
Én 5 évig voltam együtt a barátommal, abból kettöt már együtt éltünk. Agusztusba azt mondta h. élni szeretné az életét. és itt hagyott. én nagyon szeretem. szerimtem sose fogom tul tenni magam rajta... L/20
2010. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

igen a nyáron

mondtam az adott lánynak hogy szeretem és semmit nem reagált rá.

2010. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
beleszerettem egy nős férfiba... csak a legjobb barátnőm tud róla, de a férfi tuti nem fogja megtudni, nem leszek házasságtörő! Megvárom míg elmúlik... egyszer csak el fog! Ha nem, akkor így jártam! Addig meg távolról csodálom!
2010. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

netszerelem, 1 évig, depresszió, meg ami vele jár.

de 2 éve van igazi(!) barátom, és szeretjük egymást :)

az ilyen szerelmek, ha mondjuk tényleg reménytelenek is, mindig elmúlnak, akkor is, ha már szinte ragaszkodunk a fájdalomhoz, amit a viszonzatlanságtól érzünk. csak fel a fejjel, annyi rengeteg nagyszerű ember él!

L.17

2010. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!