Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most hogyisvan ez vagy miért van? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
na szóval az van hogy van 1 lány akivel hetente 2-szer találkozok kis időre és csak nagyon ritkán beszélünk, legtöbbet msn-en és amikor el akarom hívni akkor kifogásokat keres, de állítja hog nagyon szeretne elmenni pl sétálni de mondta hogy csak kifogásokat keresne és én érzek iránta vmi többet mint barátság de ez még az sem na a kérdés az hogy miért kereshet kifogásokat hogyha szeretne eljönni vhova???Félhet???vagy mi???
2010. okt. 3. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha téll bejönnél neki akk megtudná oldani h találkozzatok. Valszeg nem jössz be neki cska nem meri megmondani nehogy megbántson. UH kérdezz rá h akkor most mi van...
2010. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már rákérdeztem és azt mondta hogy várjam meg míg megteszi az első lépéseket...és úgy beszésl róla mint 1 nagy dolog, eztis megkérdeztem hogy miért és mondta hogy azért mert ez neki nagy dolog...:S és nemérrtem őt hogy akkor most mi van:S tudnátok mondani vmit?
2010. okt. 3. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hagynám.
2010. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem legelőször az jut eszembe, hogy takargatnivalója van abból meg az, hogy van barátja és ja így nagy dolog randizni mással
2010. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!