Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális amit a férjem csinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális amit a férjem csinál?

Figyelt kérdés
Van egy igen zavaró dolog. Nem az a baj, hogy sokat kívánja, és nyilván az is baj lenne, ha épp ellenkezőleg-nem kívánná. Nagyobb az étvágya az oké, de úgy érzem nekem sincs a béka feneke alatt, csupán annyi, hogy vannak napok, amikor nem igénylem, vagy jól esik inkább pihenni. De így is elég sokat szexelünk. Viszont ő a szemembe sokszor azt mondja, hogy 1 hónapig vagy hetekig nincs semmi szerinte, miközben ilyenről szó sincs, nem tudom kit akar hülyének nézni. Az nekem is rengeteg idő lenne, hogy hetekig ne legyünk együtt… És akkor itt jön az, amit már nem érzek normálisnak: dührohamot kap, ha nincs. Fenyeget, hogy elmegy máshoz. Teljesen kiakad. Úgy viselkedik, mint egy gyerek. Aztán ha van 1-1 szex nélküli nap akkor is lehet mást is csinálni, máshogy kényeztetni a másikat. Kezd már bennem feszültséget okozni. És nagyon bánt, hogy úgy viselkedik velem, mint aki csak akkor érdemli meg a szeretetet, ha minden úgy megy, ahogy ő akarja. Elég intim téma, azért írtam ide ki a kérdést, mert nem nagyon tudok erről kivel beszélni. Néha úgy érzem az önbizalmam tiporja le, hogy nem vagyok elég jó, és ezek szerint más is jó lenne neki…Persze lehetne csak a másik kedveert belemenni ilyen napokon, de ki az aki ezt elvárja, hogy ha csak ő akarja akkor is legyen, mert van annyira önző? Sokszor a gyerek előtt is fékezni kell, hogy ne nyúljon a nadrágomba vagy ne mondjon ezt azt, ami nem előtte való.

2023. jan. 19. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem normális ez így.A dühkitörései 1 x is sok, nem ennyiszer? Gyerek előtt tapiz? Szex függő, nem az abaj, hogy napi szinten akarja, hanem, hogy erőszakosan.Terápia kellene neki.
2023. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy neked nincsen ehhez erőd,hogy minden nap szeretkez és kész,ha nem érti meg akkor ülj le vele amikor nincsen otthon a gyerkőc és mondd el neki ezeket amiket itt leírtál.
2023. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Dehat.. Nok vagyunk es havi 1x jon a Mikulas. Akkor hogy bir ki 4~5 napot?? Megrökönyödtem!!


Es beteg vagyok de belegondoltam hogy akkor hova.. 😵


De ez non sense.. havi 4 napot fixen ki kell birnia.. a Mikulas kozbe csinalni meg ppppffffuuuujjjj


27n

2023. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13 voltam

27 eves es ugy fogalmazok mint egy kamasz,de sajna mar nem vagyok az. ☹️

2023. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hány éves a férjed?
2023. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%

#15

Kb 17 eves lehet ennyi esszel a ferje. 🤣🤣🤣

2023. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%
Minek mentél hozzá ha nem kívánod? Ezt nem értem a nőkben, komolyan. Fogsz te még könyörögni csak legyen majd akkor valaki aki egyáltalán hátbaver. 😂
2023. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia.

Olvasom itt a hozzászólásokat és csak mosolygok.

Én összetenném a kezem már havi 2-3 alkalomért is.

Ugyanis kb 1x vagyunk együtt havonta.

10 éve vagyunk házasok.

Nálunk a feleségem utasít vissza engem, hivatkozik mindig másra, hogy most éppen miért nincs kedve egy kis huncutságohoz. Ez már vagy 4 éve így megy.

Pedig sosem voltam önző.

De hát ez van.

Mondjuk rá nem álmodtam volna,

32/F

2023. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!