Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális amit a férjem csinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális amit a férjem csinál?

Figyelt kérdés
Van egy igen zavaró dolog. Nem az a baj, hogy sokat kívánja, és nyilván az is baj lenne, ha épp ellenkezőleg-nem kívánná. Nagyobb az étvágya az oké, de úgy érzem nekem sincs a béka feneke alatt, csupán annyi, hogy vannak napok, amikor nem igénylem, vagy jól esik inkább pihenni. De így is elég sokat szexelünk. Viszont ő a szemembe sokszor azt mondja, hogy 1 hónapig vagy hetekig nincs semmi szerinte, miközben ilyenről szó sincs, nem tudom kit akar hülyének nézni. Az nekem is rengeteg idő lenne, hogy hetekig ne legyünk együtt… És akkor itt jön az, amit már nem érzek normálisnak: dührohamot kap, ha nincs. Fenyeget, hogy elmegy máshoz. Teljesen kiakad. Úgy viselkedik, mint egy gyerek. Aztán ha van 1-1 szex nélküli nap akkor is lehet mást is csinálni, máshogy kényeztetni a másikat. Kezd már bennem feszültséget okozni. És nagyon bánt, hogy úgy viselkedik velem, mint aki csak akkor érdemli meg a szeretetet, ha minden úgy megy, ahogy ő akarja. Elég intim téma, azért írtam ide ki a kérdést, mert nem nagyon tudok erről kivel beszélni. Néha úgy érzem az önbizalmam tiporja le, hogy nem vagyok elég jó, és ezek szerint más is jó lenne neki…Persze lehetne csak a másik kedveert belemenni ilyen napokon, de ki az aki ezt elvárja, hogy ha csak ő akarja akkor is legyen, mert van annyira önző? Sokszor a gyerek előtt is fékezni kell, hogy ne nyúljon a nadrágomba vagy ne mondjon ezt azt, ami nem előtte való.

2023. jan. 19. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Egy önző tapló a férjed. Én le csavarnám a tökét neki, ha a gyerek előtt sem képes magát fékezni,és akkor is, ha az egész gyk. megkövez miatta.
2023. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól érzed, hogy nem normális ez a dolog.
2023. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Mindig ilyen volt a férjed? Az én exem 40 éves korára hülyült meg teljesen, a szex lett az egyetlen központi kérdés a számára. Simán balhézott a gyerekeink előtt is, csapkodta a szekrényajtókat dühében, hogy kevés neki a szex. Csajozni is elkezdett mellettem. Végül hála az égnek, elváltunk. Most annyit szexszel, és azzal, akivel akar...
2023. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nálunk is előfordul csapkodás emiatt. Meg kiabálás. Volt, hogy hajnalban, mert nem keltem fel munka előtt szexelni. Olyan, mintha ez a dolog felépült volna, tehát már jó ideje tart, csak egyre nagyobb intenzitással. Vagy csak most tudatosul jobban bennem. Sokszor elbizonytalanodtam, hogy valóban keveset nyújtok? De akkor miért tolja a képembe, hogy én alig kívánom meg csak több hét múlva, mikor nem ez az igazság.. Meg miért is kell ehhez dühkitörés? De hiába mondom neki, nem kapok célra vezető választ. Szóval sokszor azt gondoltam, hogy csak az a baj, hogy eltér egy kicsit az igényünk.
2023. jan. 19. 15:08
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

De mennyit is csinaljatok pontosan? Azt irod nem igaz, hogy havi 1x, de akkor hanyszor is? Heti 1x vagy ket heti 1x?

Azert heti 1 tenyleg nem valami suru,de meg a heti 2 se..

ha mar van heti 3 szex es plusz 1-2 mas tipusu kielegites a tobbi napon pihi akkor tenyleg tulzas a ferfi reszerol az indulatossag.

Egyebkent en is tapasztaltam ilyen pasit eletmben akivel kb mindennap volt valami es kovetelte folyton, hogy most igy vagy ugy legyen kielegitve, ha egy nap kimaradt akkof mar ment a hiszti. Eleg maniakus volt egyebkent, azota se jottem ra hogy ez minden ferfire jellemzo vagy csak 1-2 ilyen maniakus. Majd a pasik megvalaszoljk..

2023. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


1-es , Én nem kövezlek meg.

2-es, Köszi a visszaigazolást

3-as Sajnálom, hogy ilyen méltatlanul bántak veled.

5-ös kb heti 5-6 , vagy legyen rosszabb esetben 4. És természetesen nem zárkózom el a többi napokon másféle kielégítéstől

2023. jan. 19. 15:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo 5 vagyok, akkor ugyanaz mint anno az en baratommal is.En mondjuk elmagyaraztqm neki rendesen, hogy nezd ezen a napon ez volt azon az stb stb latod 1nap maradt ki, ez keves? Olyankor altaban lenyugodott egy rovid ideig. De volt hogy azzal ervelt, hogy olyan gyonyoru vagyok es neki soha nem eleg belolem ha ramnez mar akrja..akkor hagytam abba a sportolast…..
2023. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Teljesitménykényszeres.

Barátom is ilyen volt de bíztattam hogy ha nincs szex attol még szeretem és sokat jelent nekem az hogy ebbol tudom hogy nem csak a szex miatt van velem.

Ezek után már le tudott arrol állni hogy naponta nyüstöljön.

2023. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szexmániás. Nem normális. Eszembe jutott egy furának tűnő ötlet: csináljatok szexnaptárat, amibe beírjátok, mikor voltatok együtt, és amikor kihagy a memóriája, megmutatod neki a valóságot.
2023. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem irigyellek, nem tudnék egy ilyen kefélőgép mellett létezni. Szerintem ez jobb nem lesz. Esetleg hívd fel a figyelmét arra, hogy van tenyere és öt ujja is.
2023. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!