Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ez most tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ez most tényleg igy van?

Figyelt kérdés
köztudott h a fiuknak az jön be ha a lányoknak nem kellenek tehát nem mutatnak akkora érdekelödét és ezt a párkapcsolataim során is megfigyeltem h akihez ugy viszonultam h mindig kedves szerető stb.. ö nem szeretett akit pedig nem birtam az egyre jobban ragadt igaz ez?
2010. okt. 1. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Igaz, de forditva is...
2010. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert most van egy fiu aki nagyon bejön de nem csak kavarni szeretnék vele hanem járni és olyan fiut szertnék aki igazán zsreet tehát ha az ölébe ugrok és egyből mindenre igen akkor gondolom nem fog összejönni ha kicsit közömbös lennék bejönneí,?elsösorban fiuk válaszát várom:)de lányokét is
2010. okt. 1. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem, nem kell túlzásba vinni ezt a jaj de szeretlek dumát és kész,mikor mondod az mond őszintén és egy jó pillanatban,kicsit tapasztalatlan vagy,nem igazan érted hogy a nagylányok ezt hogy csináljak de majd rájössz magadtól és nem csak a fent említett valómás megfelelő használatára gondolok.
2010. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most nem a szeretlek szóról van szó....elég érett vagyok ahhoz h tudjam mikor kell használni ezt a szót gyhogy kedves második válaszoló nem ezzel van a problémám... még nincs kapcsolat se semmi csupán kölcsönös vonzalom ismerkedés szintjén
2010. okt. 1. 23:05
 5/10 anonim ***** válasza:
add-tol is függ milyen a pasi,van akinek pont az kell hogy egyből mindent hajszoljon mert másképp feladja,csak önbizalom kérdése és akinek van dögivel az hajt az elérhetetlen-nek hit vagy színészkedő csajra is
2010. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem vagy érett, mert egy ilyen igénytelen irományt kitettél.

Nem nézném meg a szobádat, a bugyidat meg pláne nem, ha az írásodra ennyire igényes vagy.

2010. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg ez hülyeség.....jóh nemaztmondom hogy rögtön elsőre adja meg magát egy kis küzdés azért jó de ha úgyteszel mint akit nemis érdekel szerintem azt érdel el hogy sz*rik rád saját példámból kiindulva.... énsem szeretem ha túl könnyen adja magát a csaj de amikor már tényleg úgyvan és akar valamit akkor nehúzza már a dolgot fölösen....
2010. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nyugodj meg rend van a szobámban és leszarom azt h milyen szöveget raktam ki ez a legkevesebb gondomés nem mindeni olyan amilyen szöveget kiirstb ezek csak hülye következtetések ezt én is példázom de nem akarok itt neketek magyarázkodni ...
2010. okt. 1. 23:10
 9/10 A kérdező kommentje:
hát oké de ez tök bonyolult h érdeklödést is mutatni meg nem is áhh:Sbelezavarodok
2010. okt. 1. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nemkell ilyennel szórakozni.most vagy szeret vagy nem,aki szeret és úgyteszel mintha nemérdekelne akkor egy idő után már nemfog szeretni nem hogy mégjobban....
2010. okt. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!