Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek előfordultám ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordultám ilyen? Nemtudom ledöntenih télleg szeretem-e vagy nem:S

Figyelt kérdés
Van egy lány tök jóba vagyok vele és egy időbe le is akart velem feküdni. Aztán ez a szex téma valahogy nem jött össze mégse. Nah ez mind1 szinte minden nap beszélek vele meg minden de nem akarok vele komoly kapcsolatot mer ugy érzem h nem tudná ugy szeretni. De mikor meglátom hogy egy másik fiú piszkálja vagy valami akkor finoman szólva ki tudnám nyirni a gyereket igy szo nélkül. Miért van ez az érzés?
2010. okt. 1. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Angeli válasza:

Szereted csak nem mered magadnak bevallani

2010. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Félted hogy nehogy baja essen ennyi az egész kicsit aggódol érte ez normális elvégre biztos nagyon jó barátok vagytok,én is így voltam egy nagyon jó barátnőm-el nem jártunk de ha valaki piszkálta akarata ellenére ad tol kiakadtam , de ha láttam rajta hogy jól meglenne egy sráccal akkor örültem vele együtt.
2010. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
második válaszoló én nem egészen igy vagyonk ink féltékeny vagyok vagy nemtom minek nevezzem...
2010. okt. 1. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát te mit szolnál ahhoz ha mondjuk össze jönne egy sracal és nagyon jól meglengenek ? féltékeny lennel és irigy ? mert akkor ez több mint barátság a részedről.
2010. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azér irigy nem :D de lehet igazad van h kicsit több mint barátság
2010. okt. 1. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem akkor ez a majdnem dugunk dolog zavart be , ha túl lennel rajta , mármint a dugasson akkor lehet hogy kicsit vissza tudnád fogni magad,vagy ép ellenkezőleg.

Deeee abban biztos lehetünk hogy most lángolsz csak nem-tudod eldönteni engedj e a magadban lévő tűznek vagy inkább kerüld ki és előzd meg a csalódást mert ha ez csak egy tűz akkor idővel elalszik magától és az sokkal rosszabb lesz mikor szegény csajt is bele rángattad.

Szerelemről akkor beszelünk ha kétségeid sincsenek és viszonozza is.

2010. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!