Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnöm egyetemista Kolozsv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm egyetemista Kolozsváron én 12.-es vagyok Székelyudvarhelyen. A kerdes lent' (? )

Figyelt kérdés
Megbizom benne de ugy felek hogy elcsabitja valaki' Kicsit felek... Nagyon szeretem' Es en nem szeretnek nelkule elni tovabb' Mar 8 honapja egyutt vagyunk' Es boldogok vagyunk' Nem akarom h elveszitsem'
2010. okt. 1. 13:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
énekeld neki, h ARANKAAAAA SZERETLEK :)
2010. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is udvarhelyi vagyok:D a párom Vásárhelyen van én Kolozsváron. Sosem féltékenykedek, mert megbízom benne. Mi már két éve vagyunk távkapcsolatban, 4 éve együtt.

Ha megakar, megcsal, nem kell ahhoz távkapcsolat. Nem kötheted meg, nem kötheted gúzsba.

Olyan gyerekes, ahogyan itt írsz...(gyerekes és helytelen!)

Mi lenne a ha a barátoddal beszélnél erről? Hogy mennyire hiányzik...

"Megbizom benne de ugy felek hogy elcsabitja valaki' Kicsit felek..."

Te nem bízol meg benne, ha megbíznál nem lennél féltékeny. Figyu, így távkapcsolatot nem lehet csinálni. Ha féltékenykedsz, sírsz, rinyálsz, csak a másik csajszi karmaiba kergeted. Egy kapcsolatban, oké kell a féltékenység, de nem ennyi! Nem mondom, hogy én nem vagyok féltékeny kicsit sem, de sosem hinném azt, hogy valaha megcsalna a párom.

tudod, egy kapcsolat bizalmon alapszik, kölcsönös bizalmon, utána jöhet az összes többi....enélkül nem lehet.

Hiába hisztizel, hiába vered meg a másik csajt (ha lesz ilyen) nem ő lesz a hibás, hanem a párod.

De gondolj arra, ha megcsal nem is szeret igazán, akkor meg minek vele lenni?


Üljetek le és beszéljétek meg az aggodalmaidat!

2010. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
bocs hirtelen azt hittem Te vagy a csaj, de a lényeg ugyanaz!
2010. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szeresd, b+! Ennyi ész...
2010. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

de 10-01 15:00 ez nem is annyira igaz! Minden ember más, minden ember másként viselkedik, mások az érzéseik, mindenki másképp él meg dolgokat. Vannak olyanok akik soha nem futnak egy csaj után se, kihasználják őket stb.(főleg ebben a városban) de vannak akik rendesen(persze kevesen).

Van aki jól fogja fel, jó neki a távkapcsolat is, van akinek nem. Pl. szerintem én sem bírnám... Kolozsvár nem is a világ vége de nem is a Szejke... Én elhiszem mennyire félsz én is félnék. Csak azt hallani egyetemről hogy mekkora buli volt s milyen volt s ilyen volt... ennyit. Amugy te ismered a barátnődet te kell tudd ha megbízol benne akkor semmi gond. De ha nem akkor semmi értelme már a kapcsolatotoknak. Főleg ha el megy azért egyetemre hogy bulizzon, s élje az egyetemisra életét. Akkor már nem nagyon lessz rád szüksége és biztos észre veszed, vagy el mondja... ennyi... Ha bízol benne semmi gond... :)

2010. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

17:oo

Kolozsvár nem is a világvége de nem is a Szejke ez nagyon jó :D


Mi remekül viseljük a távkapcsolatot, várakozáson felül. Persze néha nehéz, de mi nem az?

Már csak 1 év:D

2010. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

11-24 17:00 vagyok:))

Még annyi a hozzáfűzni valóm, hogy ami nem működik nem kell erőltetni ..:> Még csak 18 éves vagy előtted az élet... bulizz most, gondolom nem házasodni készülsz:D

2010. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!