Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnöm egyetemista Kolozsv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm egyetemista Kolozsváron én 12.-es vagyok Székelyudvarhelyen. A kerdes lent' (? )

Figyelt kérdés
Megbizom benne de ugy felek hogy elcsabitja valaki' Kicsit felek... Nagyon szeretem' Es en nem szeretnek nelkule elni tovabb' Mar 8 honapja egyutt vagyunk' Es boldogok vagyunk' Nem akarom h elveszitsem'
2010. okt. 1. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
En elolvastam 2x de sajnos nem találom benne a kérdést. :(
2010. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
12 évesen 19 éves barátnő?
2010. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
sztem 4 éves gimnazista - a 2. voltam
2010. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
12.-es okostojások, az már más kérdés, hogy írni nem tud.
2010. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

tizenkettedikes...nem tizenket eves....!

Kedves kérdező, én csíki vagyok és nagyon hasonló a helyzetem, annyi különbséggel, hogy a távolság az kétszerese a Kolozsvár-Udvarhelyének... Bennem még csak fel sem merül az, hogy esetleg megcsal... te ismered őt, te tudhatod, mennyire hűséges meg hogy mennyire bízhatsz benne...

2010. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
oké, de mi a kérdés????
2010. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
en benne megbizom de masban nem! Ha megcsokolja valaki akkor az illeto nyakat torom el! bizom benne de en sem kerdeztem meg tolle eloszor h megcsokolhatom e? evel nem azt akarom ondani h konnyuveru! mert nem az !
2010. okt. 1. 13:42
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

DE MI A KÉRDÉS?


lol

2010. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

Ne legyetek már ennyire retardáltak. A kérdést, kilehet egyértelműen szűrni a mondatából,akkor is ha nincs a végén kérdőjel...istenem, gondolkozzatok már, ne birka módjára bégessetek a többi szerencsétlennel, hogy hol a kérdés.

A kérdező attól fél, hogy a barátnője esetleg megcsalja, vagy valaki lecsap a barátnőjére, mint ahogy írta is hogy pl. megcsókolják... Természetes, hogy aggódsz érte és a kapcsolatotokért, az én barátom is ezen aggódik, pedig nem lakunk messze, de ennek ellenére mindig hajtogatja, hogy majd elcsábít valaki. Ha nagyon szeretitek egymást, akkor ne aggódj, meg gondolom ő is mondja, hogy nincs mitől félne. :) Te ismered, hogy milyen természetű, bízz benne, mivel kénytelen vagy elfogadni, hogy egyetemre jár, nem mondhatod neki, hogy hagyja ott. :)

2010. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 gratis30 ***** válasza:
Emberek vagyunk, tévedhetünk! Csajod is megbotolhat!
2010. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!