Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy párom akivel hét éve élünk együtt és van kettő csodálatos gyerekünk,csak egy baj van kiszeretem belőle már több mint egy éve.Hiába próbálkozom újból beleszeretni sajnos nem tudok.Vagy kétszer félre léptem már de ő annyira szeret hogy képes volt nekem még ezt is megbocsájtani. Pedig egy mocskos disznó vagyok és nem érdemlem meg öt. Most képben van egy-két hete egy lány aki iránt érzek valamit és tudom hogy nem csak fellángolás ez már több annál és nem tudom mi tévő legyek.A gyerekeimet nagyon szeretem ők a mindenem és nem szeretném ha e miatt megutálnának. Szerintetek mi tévő legyek.
2010. okt. 1. 09:23
 1/1 gratis30 ***** válasza:
Én nem dobnék el ilyen nőt aki kétszer is megbocsájtott és szeret. Pláne nem a családomat! Gondolj bele ha a gyerekek egyszer megkérdezik, hogy miért hagytad el őket! Nekik is azt mondod, hogy több volt mint egy fellángolás? Büszkék lesznek rád tuti!
2010. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!