Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a baratotok sosem fizetne, sosem hiv meg, es sosem hiv el sehova?

Figyelt kérdés

9 honapja vagyunk egyutt a sraccal. O az anyukajanal lakik meg, en saját lakasban lakok. Sajat autoval rendelkezem. O 24 eves en 28.

Ezalatt a 9 hónap alatt egyszer nem jutott eszebe hogy elhivjon valahova. Ha moziba mentunk en voltam az ötletadó, illetve en fizettem mindent.

Ha jon hozzam alapelvarasa hogy legyen sprite meg coca cola, mert o csak ezeket issza. Ha itt van nalam 5napot az azt jelenti h minimum 7*2liter. +Energiaital is kell neki.

Ha itt van en mindig fozok neki. Ha elmegyünk vásárolni, o sosem fizet, sot eleg gyakran van hogy adott dolgok szó nélkül landolnak a kosarban.

Egyszer volt h kicsit elcsusztam pénzügyileg, mert az autómnak eleg komoly baja lett. Tudta nagyon jol h nincs pénzem. Es vegig nezte h 10 forintosokkal kifizetem az energia italat. Itt őszintén csalodtam egy kicsit benne.

Szinten ugyanezen a napon volt hogy elmentunk egy boltba es talaltam nagyon aranyos cicas szobrot(gyujtom a cicas dolgokat, imadom oket) vhogy 1000 ft lett volna, nem jutott eszebe, hogy azt mondja h megveszi o nekem. De meg ugyanebben a boltban talalt egy bogret 1500ert amit velem vetetett meg.

Par napra ra mikor lett fizum es visszamentunk, mert h a cicat el szerettem volna hozni. Mar nem volt meg. Erre az volt a valasza, igy jartal. En mindig szoktam venni neki valamit, anelkul h megkerne ra. Mikulasra is csinaltam neki egy nagy csomagot es elrejtettem a taskajaban mikor meg aludt. Mikor eszrevette az ossz reakciója az volt, hogy latom belenyultal a taskamba. Se köszönom se semmi. Itt azt hittem hogy elkezdek sírni. Ha mondom neki hogy holnap pl elszeretnek menni ezt a kastelyt megnezni, akkor direkt ugy csinalja hogy egesz addig amig vilagos van alszik, es ha mar sotetedik felkel. Mindig ugyanez van. A cseheknel van egy kedvenc chipsem. O sokszor szokott a csehekhez jarni, es meg egyszer nem jutott eszebe h hozzon nekem vmit. Illetve maskor megcsinalta azt hogy megvette a kedvenc chipsem-et es elkuldte képen, hogy nezd mit vettem magamnak.


En nem tudom, ez normális dolog? Vagy en reagalom ezt tul? Úgy érzem mintha kihasznalna, vagy hogy neki nem erek semmit.


Van egy munkatársunk aki probalkozik nalam, kaptam tole 20szal rózsát, probal elhivni vacsorazni stb. Annak ellenére hogy tudja hogy a 24 eves srác a baratom. Es mindig azt mondja hogy ot nem zavarja, mert szerelmes belem, es var ram addig amig vege a kapcsolatunknak a fiatalabbal.


Persze a barátomat hidegen hagyja,h probalkozik. A viragra mondta azt hogy mi a fenet kepzel hogy ad nekem valamit.



(Nem mondhatja amugy hogy nincs penze, ugyanott dolgozunk es o magasabb pozícióban van)


2022. dec. 12. 08:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Gyere ősszel azzal aki szeretne is téged! A mostani csak magát szereti.
2022. dec. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Össze*
2022. dec. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon hihetetlen történet, ennyire nem lehet valaki hiszékeny.

Dobd ki, nem téged szeret, hanem amit teremtesz neki.


[link]


Most olvastam ezt a storyt, hirtelen eszembe jutott erről.

2022. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Ahh igen o is hercegnőnek erzi magat, es nagyon sokszor be is szokott alazni a beszolasaival. Igen ez itt is igy van h en viszem mindenhová, de a tankolast mar nem fizeti. Bezzeg ha a haverjai viszik azoknak kifizeti.


Ezzel az a baj hogy ez egesz mostanáig nem tűnt fel. Csak ugye van egy 10 evvel idosebb nővérem, aki kerdezett egy par dolgot, es pont ugyanezt mondta h akkor most potanyuka lettél. Mert ha ferfi lenne az nem ezt csinalna. Tesom szokta mutatni h osszevesznek es a ferje visz neki virágot. Vagy például Mikulasra kapott fulbevalot.

Barátnőm is szintén, mert naluk is ha osszevesznek a baratja visz neki vmi apróságot csoki, virag vagy valami.

Meg hogyha mennek vhova egyszer o fizet egyszer a srac. Vagy eppen akinek az otlete volt.


Nalunk ilyen dolgok nincsenek.

2022. dec. 12. 08:57
 15/24 A kérdező kommentje:

Oh Jézusom, szerencsetlen ferfi.

Ebben meg az a szomorú, hogy csak a nőkről hiszik azt hogy kihasznaljak a ferfiakat, igy valahogy az en esetem olyan hihetetlennek tűnik.

2022. dec. 12. 09:01
 16/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom a mostani generáció lanyait. Nem csodalom hogy ok is inkább az idosebb ferfiakat szeretik.
2022. dec. 12. 09:03
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy én például ezért sem jönnék össze fiatalabb sráccal, pedig van jelentkező. Az a baj, hogy én is ezt érzem, hogy a mai z generáció nem olyan, mint amihez én y-ként hozzá vagyok szokva. Nem udvarolnak, nem fizetnek, és olyanokat megcsinálnak szexben, amit én sose engedtem senkinek. Örülök, hogy nem most vagyok 20.
2022. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg nem értem hogy egyes nőknek miért nincs egy szikra önbecsülése sem. Annyira szánalmasak vagytok. De komolyan. Gondolom ez a kis recskahuszár anyuci kedvence volt a legjobb az összes közül. Mivel önmagadat is minősíted ezzel sokat nem fűznék hozzá.
2022. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az anyukájának tart. Úgy él veled, mint egy kisgyerek. Figyelmeztesd, hogy neked egy felnőtt partnerre van szükséged. mondd el neki, hogy miben szeretnél változást látni, ha a továbbiakban is melletted szeretne maradni. Nehohy már attól félj, hogy mit gondol, mert ez a viselkedés eléggé felháborító. Minimum a maga részét fizesse ki.
2022. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
96%

Úgy érzem mintha kihasznalna, vagy hogy neki nem erek semmit.


Jól érzed. Nem szeret, nem tisztel, nem vagy fontos és kihasznál.

Nem kell jelezned, tudja ő, ne aggódj. Ki kell vágni mint a cicát kakilni. Foglalkozz a rózsacsokros kollégával.

2022. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!