Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna lányok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna lányok, ha a barátotok csak sokszor annyit szeretne, hogy csendben rátegye a fejét a hasatokra és úgy pihenjetek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát attül függ, mennyire sokszor. Ha én speciel épp nem érek rá pihengetni, akkor nyilván nem. De ha én is épp filmet nézek, vagy pihenek, akkor nem gond.
2021. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, rengetegszer csinálja ezt. A szeretetnyelvek közül nála talán pont az érintés a legerősebb, ezért szeret minden formában közel lenni, amik közül a fenti is jelen van.

27N

2021. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
és ha nagy a fejem és nehéz akkor is a hasadra tehetem? :D
2021. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ez valami gyomorkorgas fetis? mert akkor zavarna, igen. amugy nem, nyilvan ha nem szex HELYETT szeretne vagy ilyesmi.
2021. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Attol függ milyen barát.

Nekem egy haver/barátom egyszer puszit adott hirtelen a hasamra felkapta a felsőm.

Hát én ugy éreztem magam, mint akit megerőszakoltak.

2021. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nem valami anyuka/gondozó fétis, akkor nem zavar. De nem szeretek egy kapcsolatban a babusgató lenni. Fifty-fifty.
2021. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pont filmet nezek es a kutyatol odafer,akkor lehet. Bar eves kozben azert kihagynam ezt.
2021. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!