Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna, ha a barátotok kicsi és nőies autóval járna?

Figyelt kérdés

A pasimmal nagyjából fél éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem. Kedves, okos, jól bánik velem. Ezek mellett talán nem is nagy probléma, de annak ellenére, hogy jól keres és jó állása is van, egy kicsi és citromsárga Citroen C1-es autója van, ami 10-ből 9 ember szerint egy női autó. A barátnőim pasijai szinte kivétel nélkül nagyobb és drágább kocsikkal járnak, és gyakran gúnyolódnak is a barátom autóján (biztos kinder tojásból van, szappantartó), de még a barátnőim nagy részének is férfiasabb kocsija van. Őt ez egyáltalán nem érdekli, kiröhögi a kritikákat, azt mondja, hogy mivel az autót családon belülről vette, ismeri az előéletét, és a kocsi amúgy is megbízható, ő pedig keveset közlekedik kocsikval, vagyis ez is elég. Érzem, hogy egy kicsit felszínes dolog, de zavarnak a lenéző pillantások, amikor megyünk valahova, és az, hogy az ismerőseim lúzernek nézik a páromat emiatt. Ti hogy reagálnátok ilyen esetben? Főleg, ha valaki meg is engedhetne magának egy jobb kicsit, nem igénytelenség gagyival, csajossal járni?


L/28



2022. szept. 14. 16:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem kicsit felszínes dolog, hanem konkrétan abszurd. 28 évesen már lehetne több eszed annál, hogy vadidegeneknek meg idióta ismerősöknek akarj megfelelni.
2022. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Vegyél neki másikat, ha ennyire zavar.

Drágábbat, nagyobbat.

2022. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Az meg milyen? Mármint van ilyen, hogy nőies meg férfias autó?


Mindenesetre elkeserítő, ha ez bárkit is érdekel.

2022. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Neked milyen autód van?
2022. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Itt tényleg a párodnak van igaza, neked kellene megtanulnod azt, hogy nem szabad mások véleményére ennyire adni. Ha lenézik a párod az autója miatt, akkor ők felszínes, buta emberek.
2022. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem keress új barátokat. "Érett" felnőtt emberek cikizik egymást, hogy kinek milyen akármije van? Döbbenet. Ebbő illene kinőni tizenpár évesen.
2022. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk is volt szappantartónk. 😁 én is mindig így hívtam a kicsi kocsikat.

Sokszor használtuk, mivel kevesebbet kellett rá költeni, kisebb volt a fogyasztása.

Pont nem érdekelt ki mit gondol róla. Van nagyobb autónk is. De ő lightosabban rója az útakat.

Most kezdtem el én sűrűbben használni, mivel babát várunk, és a párom kérése volt hogy mostmár inkább a nagyot használjam, biztonságosabb.

2022. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen autóknál azt lehet csinálni hogy túlzásba kell vinni az egészet. Ha picike, ha "nőies" akkor legyen nagyon az! Írjátok rá hogy JÁTÉKAUTÓ, vagy hogy FERRARI VOLT DE ÖSSZEMENT A MOSÁSBAN. Akkor már nem "kínos" a kocsi hanem "ironikus".
2022. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%

Most komolyan, már attól lesz jó férfi, akinek van drágább, nagyobb kocsija?

kész vicc mai "nők"

2022. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

Épp aktuális a téma:) Férjem eddig a dobozos teherautóval járt, most vett mellé egy "kisautót": egy bordó Renault Cliot. Imádja.

Hétvégén a tesco parkolóban pont egy ismerőse állt be mellénk és megkérdezte, mi ez a női autó...? A hapsi egy kombi skoda octáviával volt, értem én, hogy az naon hapsis, de na...

Mi már negyvenesek vagyunk, nem értékeljük magunkat csajos meg férfias autók alapján. Röhögtünk a hapsi hülyeségén és kb ennyi.


Én 1,5 méteres nő létemre egy kombi A4 audival járok, az meg minden, csak nem nőies.

2022. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!