Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna, ha a barátotok kicsi és nőies autóval járna?

Figyelt kérdés

A pasimmal nagyjából fél éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem. Kedves, okos, jól bánik velem. Ezek mellett talán nem is nagy probléma, de annak ellenére, hogy jól keres és jó állása is van, egy kicsi és citromsárga Citroen C1-es autója van, ami 10-ből 9 ember szerint egy női autó. A barátnőim pasijai szinte kivétel nélkül nagyobb és drágább kocsikkal járnak, és gyakran gúnyolódnak is a barátom autóján (biztos kinder tojásból van, szappantartó), de még a barátnőim nagy részének is férfiasabb kocsija van. Őt ez egyáltalán nem érdekli, kiröhögi a kritikákat, azt mondja, hogy mivel az autót családon belülről vette, ismeri az előéletét, és a kocsi amúgy is megbízható, ő pedig keveset közlekedik kocsikval, vagyis ez is elég. Érzem, hogy egy kicsit felszínes dolog, de zavarnak a lenéző pillantások, amikor megyünk valahova, és az, hogy az ismerőseim lúzernek nézik a páromat emiatt. Ti hogy reagálnátok ilyen esetben? Főleg, ha valaki meg is engedhetne magának egy jobb kicsit, nem igénytelenség gagyival, csajossal járni?


L/28



2022. szept. 14. 16:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezen de jót nevettem. 😄

A férjemnem egy türkizkék deawoo kalos-a van, nekem meg egy fekete citroen c5 kombi. Akkor most cseréljük el mert ez pasis, az meg csajos?

Ne már!!

Vegyél neki akkor olyat amiben tudsz villogni a barinők előtt. Problem solved

2022. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Volt, amelyiknek Trabantja volt, a másiknak Mini Morrisa, a harmadiknak meg Polski Fiatja, ami szintén kicsi népautó. Nem zavart. Sokat kirándultunk.
2022. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
73%

A sznobok csak a külsőségek érdeklik.

A normális emberek nem a tárgyak alapján ítélnek.

2022. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
84%

Ez szinte biztos, hogy kamu.

Vagy alternativ univerzumban elek.

2022. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem életveszélyes egy ilyen autó, inkább a tömegközlekedést választanám.
2022. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
15%

Ez nem sznobság kérdése. A megjelenés fontos. Aki szerint ez kimerül az ápoltságban, az nem érti a megjelenés fogalmát. Ahogy megjelensz, amilyennek látnak. Ebbe nem csak ápoltság, higiénia tartozik bele, hanem a ruháid kinézete is. Alkalomhoz illő, téged kifejező megjelenés, hogy ne csak praktikumból válassz valamit, vagy ne kényszerességből, igénytelenségből ragaszkodj valamihez.


Amúgy a csokilikőr "női pia"(pont most olvastam a háttérsztoriját), de senkit sem fog érdekelni, mivel nem látszik rajtad, mit szeretsz, évente egyszer, ha olyan ember előtt kell elúhoznod, akinek a véleménye számíthatna, sokat mondok.


Az autót viszont sokat használja a pasas, ez látványos. Az alkohol nem a megjelenés része, az autó, amivel jársz az.


Egyébként kérdező ezt teljesen felesleges volt feltenni itt, láttál már egy csomó emberről képeket itt szerintem, ide nem az a réteg jár, aki ad a megjelenésére:) Se munkához, se máshoz nem kell nekik, így értéktelennek tartják. Nézz meg egy rakás embert, aki szimpatikus, és őket kérdezd meg. De mivel az ember szimpatikusnak tartja a barátait, gondolom az már megvolt. Ők abban a világban mozognak, ahol ez számít. Én is. A többiek nem:)


Nem az ára, nem a fogyasztása gond, hanem hogy kis lekerekített, rikító színű autó. Más színben nem lenne ilyen feltűnő, hogy nőies.


Kíváncsiságból megnéztem az itt mondott autókat, ez a daewoo meg a többi nem egy lapon említhető vele.


Persze ez legyen a legnagyobb bajod. Amúgy normálisan öltözik a párod? Figyel a hajára, ruháira? Alkalomhoz illően, jóízléssel képes felöltözni?

2022. szept. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

És nem, az nem nőies autó.

2022. szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kolléga, órák óta szakad az eső elvinne?

Rommá ázik az öltönyöm, az új cipőm..... randira sietek.

Természetesen, de a feleségem rózsaszín Twingójával vagyok.

Jaj az gáz, az egy női autó abba én bele nem ülök. :D

2022. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy Alfa Romeót. A barátnők előtt tudsz villogni. Probléma megoldva
2022. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rózsaszín, csillámos és unikornismatricás, addig nem zavarna.
2022. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!