Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Idovel meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Idovel meg lehet szokni ha kicsi a baratotok penisze?

Figyelt kérdés

A kerdesem nem provokacio. Ismerkedek valakivel, kezdek belezugni. Eddig egyszer tortent meg a dolog, kicsit be is voltam csiccsentve, úgyhogy kb semmit nem ereztem belole, szlval nagy a baj. Mint mondtam kedvelem, szóval meg adni akarok eselyt a dolgoknak meg hatha tok jozanul tobbet erzek. Nem en vagyok a legszukebb lany a vilagon, tudom magamrol, de nem is a vastagsaga a gond, hanem a hosszusag. Sajnos vagy nem sajnos eddig mindig 17-20 centi kozotti partnereim voltak es pont a legutobbi a 20 centis ugyhogy bitang nagy a kontraszt az o kb 12-13 centijevel. Amugy viszonylag nyitott,tudom, hogy benne lenne pl szexjatekokban, de gondolom nem esne jol neki, ha mindig az o szerszamanal nagyobb dildoval is meg kellene dugnia, megbantani vagy elvenni az onbizalmat nem szeretnem.

Szoval lanyok, ti meg tudtatok szokni hogy a parotoknak az atlagnal kisebb a penisze? El fog mulni idovel a hianyerzet?


2021. dec. 25. 19:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Megszokni sajnos nem de lehet kompenzálni jó nyalással.
2021. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Én ugyanígy voltam, előtt ilyen 18-as szexpartnerem volt. Megismertem a volt párom, neki meg 12-13 körüli. Szinte semmit se éreztem belőle:D szegényt sajnáltam is és azon filóztam, hogy vajon ő se érez semmit vagy neki ez jó?:DD gondolkodtam hogy most szakítanom kéne vagy mi legyen. Aztán beugrott hogy az első 1-2 szex mindig szar szokott lenni. Szóval gondolltam várok, hátha. Aztán milyen jól tettem, mert tényleg más lett pár alkalom után. Teljesen kezdtem hozzászokni. Majd egy idő után már simán éreztem is, hogy teljesen ki tud tölteni. Érdekes. Szóval szerintem ne temesd még a dolgot. Adj egy kis időt a pasinak meg magadnak is.

Plusz az nagyon pozitív, ha nyitott és perverz, már csak ezért is várnék.

Aztán nyilván minden nő más, te jobban ismered magad. Ha neked kifejezetten igény a nagy, akkor nyilván sose lesz olyan a farka szegénynek. Gondold át a dolgot, de még szerintem várj egy kicsit:)

N

2021. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Sajnos a nyalast annyira nem szeretem :/ nekem semmi extra, jo erzes, de altalaban varom, hogy vege legyen es kezdodjon a behatolasos szex. Ha az oraltol van orgazmusom az is olyan, hogy nyilvan jo, de szex kozben sokkal erosebb.
2021. dec. 25. 20:15
 4/30 anonim ***** válasza:
32%
Második szexnél lovagló pózban a csaj leszállt rólam, hogy neki ez nem jó, nem érez semmit belőlem, de ez nem az én hibám hanem az övé mert őt kefélték széjjel 20 centi felettivel többen is korábban. Elég rossz érzés volt, hiszen ezzel nem tudok mit tenni, hogy nekem akkora amekkora. Kicsit tartok is tőle legközelebb lesz alkalmam szexelni feláll-e egyáltalán….
2021. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy fura, de én a csajt nagyon szűknek éreztem (legalábbis misszionárius pózban), pedig tocsogott a nedvességtől….
2021. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

#3: Én pontosan ilyen vagyok. De én nem is 'tűröm' el, minek is. Megmondom hogy ne nyaljon és kész. Nem kell 20 centis fasz az orgazmushoz. Legalábbis nekem nem. De mondom, te ismered magad jól, te tudod neked mi kell.

#2

2021. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, én megszoktam. A kisebb péniszű srác nagyobb darab, úgyhogy ő nem belülről feszít, hanem kívülről nyom. Szóval tudott mivel "kompenzálni".
2021. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi normalis valaszokat, orulok, hogy van ferfi kommentelonk is. A kettes nagyon megnyugtatott. Nekem is semmilyen altalaban az elso par alkalom, úgyhogy eselyt adni mindenkepp adok, volt mar egy olyan srac, aki meg vekonyka volt es pl par het alatt hozzaszukultem.

Amugy nekem sem kellene feltetlenul 20 centi, ha 16 lenne mar egyaltalan nem aggodnek ilyeneken :D de nem tagadom, hogy kellemes volt a legutobbinal, hogy teljesen vegig ert es valami plusz erzes volt.

Harmas:a lovaglotol en is felek hogy mindig kicsuszna. De ilyet sosem kozolnek be neki, sot, szerintem ha szakitasra kerul a sor akkor sem feltetlenul mondanam meg, hogy az volt a gond, hogy kicsi. Nem akarok neki szexualis zavart okozni.

2021. dec. 25. 20:49
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

#8: Na látod, akkor neked is volt már tapasztalatod azzal, hogy pár hét alatt alkalmazkodtatok egymáshoz.

Vicces amúgy mennyire hasonlóak vagyunk:D mintha magammal dumálgatnék:D

#2

2021. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Az enyém nem csúszott ki, amúgy kb 14-15 centi az enyém.


4es és 5ös válaszokat írtam

2021. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!