Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Idovel meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Idovel meg lehet szokni ha kicsi a baratotok penisze?

Figyelt kérdés

A kerdesem nem provokacio. Ismerkedek valakivel, kezdek belezugni. Eddig egyszer tortent meg a dolog, kicsit be is voltam csiccsentve, úgyhogy kb semmit nem ereztem belole, szlval nagy a baj. Mint mondtam kedvelem, szóval meg adni akarok eselyt a dolgoknak meg hatha tok jozanul tobbet erzek. Nem en vagyok a legszukebb lany a vilagon, tudom magamrol, de nem is a vastagsaga a gond, hanem a hosszusag. Sajnos vagy nem sajnos eddig mindig 17-20 centi kozotti partnereim voltak es pont a legutobbi a 20 centis ugyhogy bitang nagy a kontraszt az o kb 12-13 centijevel. Amugy viszonylag nyitott,tudom, hogy benne lenne pl szexjatekokban, de gondolom nem esne jol neki, ha mindig az o szerszamanal nagyobb dildoval is meg kellene dugnia, megbantani vagy elvenni az onbizalmat nem szeretnem.

Szoval lanyok, ti meg tudtatok szokni hogy a parotoknak az atlagnal kisebb a penisze? El fog mulni idovel a hianyerzet?


2021. dec. 25. 19:58
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Meg van valami, ami nem tudom, hogy segitene vagy rontana-e a dolgokon. Az hogy a srac szeret dominalni az agyban. Semmi extra, nem ilyem bdsm dolgokra kell gondolni csak szeret iranyitani. Ami tok jo, viszont nem tudom, hogy igy, hogy csak ekkora mennyire tudnek ra felnezni meg mennyire tartanam ot tenylegesen dominansnak felnek vagy akaratlanul is en dominalnam le.

Sajnos el tudom kepzelni, hogy ezert nem tudnék ra annyira ferfikent tekinteni, de egyebkent azt sem tartom kizartnak, hogy pont ezekkel a dolgokkal tudna kompenzalni, mert igy a behatolason kivuli elvezeteket kimaxolhatna. Remelem az utobbi fog ebből kisulni.

Koszonom a valaszokat, ha szeretnetek akkor par nap mulva, a kovi talalkozo utan hozom a fejlemenyeket. Addig is kellemes karacsonyt! 😊

2021. dec. 25. 21:01
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
#11: Nekem ez nem volt probléma. Szerintme nem a farok méretétől függ ez, hanem hogy mennyire csinálja jól. Amúgy az említett kisebb méretű exem is domináns volt. Viszont ő olyan volt a szexben, olyanokat csinált, hogy hamar nem érdekelt a mérete:D kész voltam tőle teljesen
2021. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
#2*
2021. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%
Engem érdekelnek a fejlemények. 😊
2021. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%
Ezt nem lehet sajnos. Persze lehet nyalni, vibrátort használni, de egy péniszt semmi se pótol. Én nem adnám fel azért az élvezetem, mert másnak ezt dobta a gép. Inkább még időben véget vetnék a dolognak.
2021. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
22%
A 15-ös írta le a lényeget. Neked is 16cm a minimum és sokkal jobb volt naggyal. Egyre nagyobb hiányérzeted lesz. Néhány generációval később sokkal nagyobb lesz a férfiak pénisze, mert a nőknek már nem kell beérniük kisfarkúakkal, hanem választhatnak olyat, akivel élvezik a szexet.
2021. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%
én mindig azt mondtam, hogy nem probléma a kicsi, de mióta naggyal vagyok, nem vagyok benne olyan biztos
2021. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%
A két utolsó választ rendkívül fájó volt olvasni… hogy hiába adnék meg mindent amit csak tudok, úgy is eldobnának mert kicsi a méretem. De már kezdem elfogadni…
2021. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
#18 Nekem is fáj, de ez van. Nem lehet vele mit csinálni. Ha nincs nagy farkad, akkor mindig hiányérzete lesz a nőnek.
2021. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%
18,19: Nektek csak azért nincs csajotok, mert idióták vagytok.
2021. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!