Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Idovel meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Idovel meg lehet szokni ha kicsi a baratotok penisze?

Figyelt kérdés

A kerdesem nem provokacio. Ismerkedek valakivel, kezdek belezugni. Eddig egyszer tortent meg a dolog, kicsit be is voltam csiccsentve, úgyhogy kb semmit nem ereztem belole, szlval nagy a baj. Mint mondtam kedvelem, szóval meg adni akarok eselyt a dolgoknak meg hatha tok jozanul tobbet erzek. Nem en vagyok a legszukebb lany a vilagon, tudom magamrol, de nem is a vastagsaga a gond, hanem a hosszusag. Sajnos vagy nem sajnos eddig mindig 17-20 centi kozotti partnereim voltak es pont a legutobbi a 20 centis ugyhogy bitang nagy a kontraszt az o kb 12-13 centijevel. Amugy viszonylag nyitott,tudom, hogy benne lenne pl szexjatekokban, de gondolom nem esne jol neki, ha mindig az o szerszamanal nagyobb dildoval is meg kellene dugnia, megbantani vagy elvenni az onbizalmat nem szeretnem.

Szoval lanyok, ti meg tudtatok szokni hogy a parotoknak az atlagnal kisebb a penisze? El fog mulni idovel a hianyerzet?


2021. dec. 25. 19:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#20 Az te vagy, ha még ezzel se vagy tisztában.
2021. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, hidd el rohadtul tisztában vagyok a helyzettel:) csak ti vagytok ilyen önbizalomhiányos kis nyomoroncok. Így persze hogy nem kelletek senkinek. De ennek semmi köze a 13 cm es farokhoz.
2021. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy,hogy így állsz a dologhoz.mármint,hogy adsz neki még esélyt és nem akarod megbantani.de ha továbbra sem fog menni a dolog akkor ebből így is úgy is szakítás lesz. Es minnél tovább húzod annál fájdalmasabb lesz.sajnos én is kb ekkora mérettel dolgozhatom és igen vannak pózok ami igen csak nehezen kivitelezhető pl,lovagló mindig kicsuszik.a parom azt mondja semmi gond vele, ő szereti és ki tudom elégíteni. Viszont tudom,hogy kevés vagyok nem tudom azt nyújtani mint akinek min.16cmje van.minden téren alul maradnék, és igazából már nem is érzem magam férfinek ez miadt.arra gondolok ha össze jönne mással és 99szazallek ,hogy nagyobb méretű lenne már nem nézne úgy rám mint eddig lehet csak szanalommal.el tértem a tárgytól,sajnálom szóval adj esélyt a dolognak de ne várj túl sokáig.
2021. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
18as vagyok, én írtam azt a választ amiben az volt ecsetelve, hogy a csaj szex közben szállt le rólam és azt mondta nem érez semmit.
2021. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
#22 Itt az egyetlen nyomoronc te vagy. Nekem nem 13cm a farkam, de te biztos ezt is jobban tudod :D
2021. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25: jelzem, hogy a kérdésben a 13 cm es farokról volt szó vs nagyobb. Ha neked nincs ekkora se, minek jössz ide random kiírni hogy a 10 centis faszod senkinek se kell? Ezt nem kérdezte itt senki
2021. dec. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Én a 11-12cm- emmel úgy megszoktam döngetni a csajomat, h ihaj. Pedig ő előttem nagyobbakhoz szokott.

Mégis én kellek. És tudod miért?

Mert velem kiélheti azokat a vágyait, amiket másokkal eddig nem tudott.

Igen, a dominencia, az, hogy tudom h mit akarok es hogyan. H elveszem, ami jar.

Es imadja. :)

2021. dec. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#26 Nem 10cm. De tudod, 2 féle ember van. Akinek van agya és aki ismeretlenül ítélkezik, mint te.
2021. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Na itt az update:

Tegnap is együtt toltottuk az estet, nem tudom, hogy mi tortent egy darab sort ittam csak es teljesen a fejembe szallt, szóval megint nem teljesen jozan volt a dolog.

2 pozban csinaltuk, az ehyik a kedvencem de ez itt teljesen off, szinte semmit nem ereztem. Lovagloban viszont meglepoen jo volt, abban talan ugy el tudnek menni. Viszont miutan o elment nem elegitett ki, nem ks oralozott, ami eleg nagy minusz pont meg ugye igy azt sem tudom meg, hogy mennyire ugyes. Osszessegeben 4/10-re ertekelnem a kozos produkcionkat ami meg ugye eleg keves. Holnap is atjon, meg majd az utan is at fog,addig adok meg a dolognak eselyt, de ha tovabbra sem megy sot meg elelvezni sem elvezek, akkor kuka sajnos. Kar, mert amugy meg aranyos es joravalo sracnak tunik.

2021. dec. 27. 20:06
 30/30 anonim ***** válasza:
Mi a kedvenc pózod?
2021. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!