Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna, ha a barátotok kicsi és nőies autóval járna?

Figyelt kérdés

A pasimmal nagyjából fél éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem. Kedves, okos, jól bánik velem. Ezek mellett talán nem is nagy probléma, de annak ellenére, hogy jól keres és jó állása is van, egy kicsi és citromsárga Citroen C1-es autója van, ami 10-ből 9 ember szerint egy női autó. A barátnőim pasijai szinte kivétel nélkül nagyobb és drágább kocsikkal járnak, és gyakran gúnyolódnak is a barátom autóján (biztos kinder tojásból van, szappantartó), de még a barátnőim nagy részének is férfiasabb kocsija van. Őt ez egyáltalán nem érdekli, kiröhögi a kritikákat, azt mondja, hogy mivel az autót családon belülről vette, ismeri az előéletét, és a kocsi amúgy is megbízható, ő pedig keveset közlekedik kocsikval, vagyis ez is elég. Érzem, hogy egy kicsit felszínes dolog, de zavarnak a lenéző pillantások, amikor megyünk valahova, és az, hogy az ismerőseim lúzernek nézik a páromat emiatt. Ti hogy reagálnátok ilyen esetben? Főleg, ha valaki meg is engedhetne magának egy jobb kicsit, nem igénytelenség gagyival, csajossal járni?


L/28



2022. szept. 14. 16:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%
Vannak emberek, akik egyszerűen nem bírják megállni, hogy ne szóljanak be. Mintha elvonási tünetei lennének, ha nem élhetné ki ezeket a vágyakat, nekik olyan mások cikizése, mint valami keménydrog. Ma éppen egy női autó, holnap egy ruhadarab lesz rajtad a nevetség tárgya. Abban van igazság, hogy ahogyan rózsaszín strandpapucsban sem megyünk be dolgozni, úgy egy citromsárga kis citroen is nevetségesen hat, ha mondjuk céges találkozóra mész és beparkolsz vele a fekete vw-ek közé. Lehet ezt normálisan kezelni meg humorral reagálni, ha van önreflexiód.
2022. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
72%

nők: nem számít a kocsi

szintén nők:

2022. szept. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy másikat és együtt menjetek avval, gond sehol!

N 30

2022. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
82%
Minek jöttél össze vele?
2022. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
10%

Én megértem, szerintem fontos a megjelenés felnőtteknél(is), pláne olyan dolognál, amit mindenki lát. Mondjuk ez még nem a legdurvább kategória, lehetne minicooper, vagy ilyen extra pici kétszemélyes autócska.


Én nem nagyon tudok azonosulni olyannal, aki nem figyel ilyen dolgokra, szóval nekem nem lenne a párom. Gondolom öltözködés, frizura meg hasonlók sem érdeklik, szerintem nem jó, ha az ember csak praktikumra megy. Egyszerűen tisztában kell vele lenni, hogy a megjelenés fontos, az alapján alakítasz ki első benyomást.


Amúgy nem kell bazi nagy, nagy fogyasztású autó, csak nézzen ki úgy, mint egy felnőtt férfi kocsija. Az ára is tök lényegtelen.


Az a fontos, hogy a pasi(vagy bárki) ki akarja fejezni vele önmagát. Mivel nem az a srác érve, hogy ez a kocsi ő, és neki nagyon tetszik, így számomra igénytelen benyomást kelt.


Egy kis bordó opel corsával is kiegyeznék, vagy egy toyota yarissal, vagy egy honda civiccel, csak foglalkozzon vele, hogy neki tetsző autója legyen. Nem szeretem, ha valaki nem fogja fel az első benyomás értékét, a megjelenés igenis számít. Viszont a beszólogatósdit én sem tolerálnám a barátaim részéről, minimális cukkolás fér csak bele, szerintem ez meghaladja a szintet. Mellette normálisak vele? Ha nem, barátokat is cserélj, ne csak pasit.


És nem azért kell dobni, mert nem tetszik az autója, hanem mert nem azonos az értékrendetek, neked számít a megjelenés, szeretsz jó benyomást kelteni, ő meg csak praktikumra megy. Ez több területen is ki fog ütközni, előbb utóbb szégyellni fogod társaságba vinni a viselkedése/megjelenése miatt, mert ő az a fajta, akit nem érdekelnek mások.


Amúgy nekem is volt ilyen exem, látványosan szakadt táskával mászkált, mert "még működik, minek másik, annyira nem rossz ez", égett a fejemről a bőr étteremben például. Érdekes, 5 év múlva csak megérett annyira, hogy elkezdett figyelni az öltözködésére, hogy milyen benyomást kelt másokban. Kellett neki egy kis idő ahhoz, amit én már tudtam előtte is, de ha megmondanám neki, letagadná, mert ilyen ember, "csak ő tudhatja jól".


Fontos a praktikum, de ha te igényes vagy, a másik is legyen az. Kis fogyasztó autók közt egy csomó van, keressen olyat, amiben felfedezi önmagát, szerintem igénytelenség csak azért használni valami látványosat, mert praktikus. És általában az ilyenek elvárják, hogy azért te legyél csinos, igényes és ne melegítőben mászkálj, meg szedd ki a szemöldököd pusztán azért, mert neki az úgy tetszik. Holott

2022. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
94%

Városba nagyon praktikus. Kicsi, könnyű vele parkolni, nem fogyaszt annyit, mint egy nagy batár. Mi a probléma?

Nem is tudtam, hogy külön gyártanak férfi és női autókat.

2022. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a mini cooper az egyik kedvencem. Szerintem tök jól néz ki.
2022. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavarna. A mazda 6 mellet egy darabig volt egy Suzuki Altonk a férjemmel, mindig ő vezetett. Mondtam neki hogy teljesen elégedett lennék ezzel az autóval is, egyáltalán nem degradáló kiszállni ebből mellőle, csessze meg mindenki, aki szerint ez gáz, szerintem teljesen jó. Inkább csak azért nem szerettem, mert jóval kevésbé volt biztonságos, mint a mazda, a gyereket már nem szívesen hordtam ebben.
2022. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
81%

"Nőies autó"? Ilyen is van már? Mi számít ennek? Én anno egyetlen autót tartottam annak, az pedig az "új" folkszvágen bogár.


Ez lehetne még női autó HIHIHIHI: [link]


Anno valamelyik idióta a "nőies alkohol" kifejezést is alkalmazta az általam fogyasztott csokilikőrre és rumpuncsra. Milyen a "férfias ital"? Csak a Kecskeméti Lihegős meg az a fajta pálinka, ami ha kifolyik az asztalra, akkor nekiáll gőzölni körülötte minden amihez hozzáér, ízre meg olyan, mint az élien sava?

2022. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem válassz egy igazi férfit a barátnőid pasijai közül, olyat, aki másokon gúnyolódik külsőségek miatt. Az való hozzád, mert te is pont olyan felszínes vagy.

Hogyan reagálnék, amikor az ismerőseim lúzernek nézik a páromat? Lecserélném a barátaimat és igyekeznék normális emberekkel körülvenni magam.

Az én páromnak nemhogy c1-ese, de még jogosítványa sincs. Pedig annyi pénze van, hogy azt se tudja, hová lapátolja, annyi kocsit vehetne, amennyit csak akar, de nem érzi szükségét. Nekem is volt autóm de eladtam, nem is hiányzik. Mi olyanokkal barátkozunk, akik nem néznek minket lúzernek emiatt.


Akik szerint meg nagyon fontos a megjelenés: valóban. Az ápolt haj, fogsor, köröm és tiszta ruha, cipő. A kulturáltság, jó modor, ahogyan a másik emberhez viszonyulsz. Az első benyomás. De ebbe nálam az autó színe és az ára, vagy akármilyen óra, ékszer, amit az ember magára aggat, egyáltalán nem tartozik bele.

2022. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!