Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha azt mondaná a barátotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondaná a barátotok, hogy "Csodálkoznál, ha tudnád, milyen kicsi a különbség közted és egy tehén között! ", akkor hogyan folytatnátok?

Figyelt kérdés
Arra célozva kicsit keményen, hogy az utóbbi egy évben rettenetesen elhíztatok és nagyon szeretné, ha elkezdenétek egy intenzív, látványos fogyókúrát.
2018. márc. 28. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem mond ilyet senki, max. viccnek venném. Sose lennék olyan igénytelen, hogy elhízzak.
2018. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Én így válaszolnék:

- Ha tudnád, milyen nagy a különbség közted és egy bika közt... :D

2018. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Soha nem híznék tehén méretűre, és ennyi igènyesség azért szerintem mindenkiben van.
2018. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Sportos egészséges életmódot folytatok, tehát kizárt, hogy elhízzak.


A srác stílusa meg szerintem alpári. Ezt szebben és kedvesebben is lehetne közölni a másikkal.

2018. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Szoktunk ilyent mondani viccbol egymasnak, mivel 51 kilo vagyok, viccnek veszem.


Viszont ha tenyleg okkal mondja, akkor gondolkozz el azon, hogy a tulsuly egeszsegtelen, es sokaknak nem vonzo.

Ha szeretnel fogyni, akkor tAmogat.

2018. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha bántó szándékkal mondja, akkor valami olyasmit, hogy "akkor mit mondd el rólad, hogy még mindig velem vagy?"


Persze tény, hogy már csak magad miatt is érdemes lefogynod, de ez nem stílus. A párod nem miattad és az egészségedért aggódik, hanem azért, mert lassan nem leszel vonzó a számára.

2018. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint ő az animal szexet szereti...
2018. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Tudtátok, hogy akik nem tudnak a "mi lenne, ha?" elméleti kérdésekre normális válaszokat adni, csak azt, hogy "de nincs ez!", azok butábbak, mint akik tudnak válaszolni?
2018. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
#8 nagy különbség van aközött hogy valaki "nem tud" és hogy "nem akar" válaszolni. Akinek ez nem nyilvánvaló, az valószínűleg még butább, mint amilyen butának a másikat nézi.
2018. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Jól lapítsad ki a hatalmas súlyoddal, akkor nem fog tréfálkozni, ha kitaposod a belét.
2018. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!