Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a baratotok sosem fizetne, sosem hiv meg, es sosem hiv el sehova?

Figyelt kérdés

9 honapja vagyunk egyutt a sraccal. O az anyukajanal lakik meg, en saját lakasban lakok. Sajat autoval rendelkezem. O 24 eves en 28.

Ezalatt a 9 hónap alatt egyszer nem jutott eszebe hogy elhivjon valahova. Ha moziba mentunk en voltam az ötletadó, illetve en fizettem mindent.

Ha jon hozzam alapelvarasa hogy legyen sprite meg coca cola, mert o csak ezeket issza. Ha itt van nalam 5napot az azt jelenti h minimum 7*2liter. +Energiaital is kell neki.

Ha itt van en mindig fozok neki. Ha elmegyünk vásárolni, o sosem fizet, sot eleg gyakran van hogy adott dolgok szó nélkül landolnak a kosarban.

Egyszer volt h kicsit elcsusztam pénzügyileg, mert az autómnak eleg komoly baja lett. Tudta nagyon jol h nincs pénzem. Es vegig nezte h 10 forintosokkal kifizetem az energia italat. Itt őszintén csalodtam egy kicsit benne.

Szinten ugyanezen a napon volt hogy elmentunk egy boltba es talaltam nagyon aranyos cicas szobrot(gyujtom a cicas dolgokat, imadom oket) vhogy 1000 ft lett volna, nem jutott eszebe, hogy azt mondja h megveszi o nekem. De meg ugyanebben a boltban talalt egy bogret 1500ert amit velem vetetett meg.

Par napra ra mikor lett fizum es visszamentunk, mert h a cicat el szerettem volna hozni. Mar nem volt meg. Erre az volt a valasza, igy jartal. En mindig szoktam venni neki valamit, anelkul h megkerne ra. Mikulasra is csinaltam neki egy nagy csomagot es elrejtettem a taskajaban mikor meg aludt. Mikor eszrevette az ossz reakciója az volt, hogy latom belenyultal a taskamba. Se köszönom se semmi. Itt azt hittem hogy elkezdek sírni. Ha mondom neki hogy holnap pl elszeretnek menni ezt a kastelyt megnezni, akkor direkt ugy csinalja hogy egesz addig amig vilagos van alszik, es ha mar sotetedik felkel. Mindig ugyanez van. A cseheknel van egy kedvenc chipsem. O sokszor szokott a csehekhez jarni, es meg egyszer nem jutott eszebe h hozzon nekem vmit. Illetve maskor megcsinalta azt hogy megvette a kedvenc chipsem-et es elkuldte képen, hogy nezd mit vettem magamnak.


En nem tudom, ez normális dolog? Vagy en reagalom ezt tul? Úgy érzem mintha kihasznalna, vagy hogy neki nem erek semmit.


Van egy munkatársunk aki probalkozik nalam, kaptam tole 20szal rózsát, probal elhivni vacsorazni stb. Annak ellenére hogy tudja hogy a 24 eves srác a baratom. Es mindig azt mondja hogy ot nem zavarja, mert szerelmes belem, es var ram addig amig vege a kapcsolatunknak a fiatalabbal.


Persze a barátomat hidegen hagyja,h probalkozik. A viragra mondta azt hogy mi a fenet kepzel hogy ad nekem valamit.



(Nem mondhatja amugy hogy nincs penze, ugyanott dolgozunk es o magasabb pozícióban van)


2022. dec. 12. 08:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok a fantasztikus választáshoz. Komolyan ez volt a legjobb?
2022. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Dobd ki a pcsb.
2022. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
Azért mindig megdöbbenek hogy milyen taplóknak is van barátnőjük.. Bezzeg nekem meg..
2022. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon hihető a sztori.
2022. dec. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Na megjött a hétfői kamu...
2022. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem kamu. Ez tényleg igy van.
2022. dec. 12. 08:43
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Szóval a barátod talált magának egy második anyukát. :D ha nem kamu, jó nagy marha vagy.
2022. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom hogy mondjam ezt neki hogy ez nagyon zavar. Ha szova tennem, tuti megkapnam hogy egy pénzéhes dög vagyok, meg h merek ilyet mondani.
2022. dec. 12. 08:47
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Pár hétig én is jártam fiatalabb fiúval (26-22 évesek voltunk), mert baromi jól nézett ki, de ő is ezt csinálta. Elhívott egy drága étterembe, aztán beközölte, hogy felezzünk. Ezt illett volna előre jeleznie, mert akkor inkább nem mentem volna el…meg mindig én furikáztam, ő meg hercegnőnek hitte magát. Ez a Z generáció nagyon elcseszett, már semmi férfiasság nincs bennük, ott húzzák le a nőket, ahol lehet.


Utána inkább összejöttem egy 10 évvel idősebbel, na ő még tudja, hogy kell férfiként viselkedni. Dobd ki ezt a kisfiút.

2022. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell neki megmondanod, elég ha kidobod és megadod az esélyt a beléd szerelmetesnek!
2022. dec. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!