Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért tart csak barátnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért tart csak barátnak?

Figyelt kérdés
Tudom, ezt ő tudhatja a legjobban, de ahhoz túl gyáva vagyok, hogy rákérdezzek, félek a választól: mert nem tetszel.. Nyugtassatok meg, ezen kívül milyen okai lehetnek annak, hogy egy lány barátot többre tartotok annál, minthogy párkapcsolat alakuljon ki köztetek??
2010. szept. 30. 22:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
lány és fiú között nincsen csak barátság,az egyik fél mindig többet akar,és legyél nyugodt ő sem csak barátnak tart,ha alkalom adódik smárold le,onnantól már szerelmesek lesztek,ha ő nem mer kezdeményezni mert félénk akkor tedd meg te
2010. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Keeper ***** válasza:

Kedves előttem szóló.

Sok vita van ekörül, szerintem mégis létezik fiú-lány barátság. Onnan hiszem, hogy nekem is van egy csaj barátom, akinek van pasija, viszont sosem akartam tőle barátságnál többet, és ő sem. Voltak mások akiktől akartam, tőle nem.

Kedves kérdező: ahogy előttem is elmondogatták, vagy túl gyáva hogy lépjen, vagy ténylegesen nem akar többet, első esetben kezdeményezz te, 2. esetben szerintem nem fog haragudni ha nem lesztek olyan nagyon jóban. :/

Üdv

19/F

2010. okt. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

akinek van pasija, viszont sosem akartam tőle barátságnál többet, és ő sem.


kedves előttem levő,akkora paraszt vagy,ezt nem én mondom hanem pszichológusok,nem ártana utánanézni egy két dolognak,amiért van pasija attól még akarhat többet,mert én voltam igy és csak túl későn jöttem rá,a lány testvére mondta el nekem hogy akart volna járni velem a lány,csak én is barátkoztam,akkor most miért nem vagyunk barátok ha te akkora okos éleseszü vagy?

2010. okt. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Na ne veszekedjetek. :) Épp arról beszéltem utolsó előtti, hogy én nem akartam vele barátkozni ezek után, de ő még mindig jóban akar velem lenni...
2010. okt. 9. 10:57
 15/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, miből gondolod, hogy nem csak barátnak tart?
2010. okt. 9. 11:02
 16/21 anonim ***** válasza:

Nézd, olyasmiből próbáld kideríteni, hogy ő mennyire keresi a te társaságodat. Ha odamegy hozzád sűrűn, akkor szerintem nem csak barátnak tekint. Azért fiúk nem szoktak szorosan barátkozni olyan nővel aki nem az esetük :)


Lehet hogy tényleg nem mer kezdeményezni, ez attól is függ, hogy volt-e már barátnője. Vagy tudsz-e arról hogy valamelyik lány nagyon tetszik neki (mert akkor tényleg csak barátod akar lenni) Ha nem szerelmes most senki másba, sűrűn keresi a társaságodat, akkor szerintem többről van szó.


32/N

2010. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője, nem is nagyon volt, azt, hogy tetszik e neki valaki azt nem tudom... de hogy nagyon fontos vagyok neki az biztos. Csak nekem ez a túlzott féltés meg törődés kicsit furcsa.
2010. okt. 9. 12:44
 18/21 anonim ***** válasza:

onnan tudom mert most egy éve én is elkezdtem barátkozni egy lánnyal,3 hónapig volt úgy hogy mindent megbeszéltünk,abszolút mindent,miket csinált kiskorában,mit engedett meg a legtöbbet egy fiúnak,és hasonlókat,aztán 3 hónap után megfogtam a kezét és úgy sétáltunk,a többi srác szivatott minket,mert nagyon jól nézett ki a csaj most is,és nem csak én akartam vele járni hanem mindenki aki meglátta,annyit mondtam neki hogy milyen irigyek ezek,kiabálnak utánunk mert nem mernek megszolitani egy lányt,és röhögtünk rajtuk,onnantól már jártunk is,pedig csak egy barátságnak indult,utána elmondta hogy azt akarja hogy én legyek neki az első,elmondta hogy ezt már nagyon rég igy érzi,még amikor egyik uncsijával jártam,és én is többet akartam mint barátság,voltak lány barátaim,de azokkal már nincsen semmi,mivel nem velük álltam le hanem a barátnőjükkel,ők is többet akartak mint barátság,hidd el nekem kedves kérdező,csak véletlenül érjél hozzá a kezéhez ha tiltakozik kérjél bocsánatot,ha pedig nem akkor fogd meg és adjál neki egy puszit.ennél jobb tanácsot nem tudok adni,vagy ellenkezni fog azért mert zavarba jön,vagy boldoggá teszed.


a 22 éves F

2010. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szoktuk úgy piszkálni egymást, hogy egymás kezét tologatjuk a padon.. volt olyan, hogy "rajta felejtettem " a kezem a kezén, de nem húzta el.. én elvettem és bocsánatot kértem, ő meg csak nézett...
2010. okt. 9. 13:28
 20/21 anonim ***** válasza:

akkor mit akarsz?ez tiszta kép hogy szeretne veled járni,csak nem tudja hogy te is akarod e,pont ezen tétovázik ő is,sok sikert


a 22 éves F

2010. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!