Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért tart csak barátnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért tart csak barátnak?

Figyelt kérdés
Tudom, ezt ő tudhatja a legjobban, de ahhoz túl gyáva vagyok, hogy rákérdezzek, félek a választól: mert nem tetszel.. Nyugtassatok meg, ezen kívül milyen okai lehetnek annak, hogy egy lány barátot többre tartotok annál, minthogy párkapcsolat alakuljon ki köztetek??
2010. szept. 30. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

mert nem tetszel neki.


20F

2010. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Moszuke ***** válasza:
100%
egyikőtök túl csúnya.
2010. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
az ilyet felejtsd el...ha bejöttél volna neki, eddig már lépett volna...ilyenek miatt ne parázz...nah pussza
2010. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mert van barátnője.
2010. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahoj!


Az is lehet, hogy a srác is túl gyáva ahhoz a bizonyos kérdéshez, amitől többek lennétek, mint barátok...amúgy meg ennyiből nem lehet eldönteni, tökre ki tudod oltani a kezdeti fellángolást jópár rosszul sikerült beszólással, nagyon ciki viselkedéssel vagy csak egyszerűen azzal, hogy amíg próbálkozott nálad, addig te voltál az úriasszony és magasról kegyesen nem is foglalkoztál vele...


Sok oka van ennek, neked kell tudni a felét, a másik felét pedig tőle meghallgatni. Tudod, ha barátnak tart, akkor kérdezhetsz is tőle...


Üdv:

Szergej

20F

2010. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Két dolog lehet, valami miatt nem meri fel tenni a kérdést, vagy tényleg annyira fontos vagy neki mint barát, hogy barátod szeretne maradni. Vagy amit már említettek nem jössz be neki.
2010. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Moszuke ***** válasza:
100%

hát jómagam pl, azért tartok most barátnak egy csajt (csak msn-en) mert sejtem hogy mint pasi nem jövök be neki. de poénkodni és néha jókat beszélgetni (egro lelkizni?) tökéletes.


tegnap azt mondta hogy ijesztő hogy komolyan beszélgetünk, a szokásos állatságok és poénok helyett:)

de kellemeset csalódott és jó velem beszélgetni.


és belegondoltam... tényleg fura és ijesztő volt:DDDD

már megszoktam nagyon hogy vele egy komoly szót nem váltottam:)


szal akár ez is lehet a barátság oka.

ezért mondom.

valamelyikőtök túl csúnya:) akár kívül akár belül, vagy úgy cakkum-pakk

2010. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

egyértelmű... nemakar semmit, csak szeret veled beszélgetni... én is így nyomom sokszor:D csajokkal szeretek beszélgetni, mert olyan aranyosak:$:D


15/F

2010. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
választ már tudod n**i :D
2010. okt. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
OK, értem én, hogy szeret velem beszélgetni, de azt is megérthetné, hogy nekem ezek után nem vmi kellemes a szemébe nézni, bár tudtam én, hogy nem akar többet.. de nem kellene rám megharagudni, ha nem akarok ezek után vele olyan hűde jóban lenni, mint eddig..
2010. okt. 1. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!