Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki vagy csak barátna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak barátnak tart?

Figyelt kérdés

Pár hete tetszik egy fiú aki 18 éves. Egy suliba járunk.Először bejelölt egy közösségi oldalon (vissza igazoltam neki), utána ott chat-en beszélgettünk.

Nem telt el úgy nap h nem beszéltünk volna, persze ő kezdeményezte a beszélgetést. Közös tesi órán kicsit elkezdett piszkálni a kosárlabdával (mert nem az erősségem),de úgy h nem bántott meg. Végül elkértem az msn címét, megadta, ő akkor is kezdeményezte a beszélgetést. Valami apróságon összevesztünk, 4-5 napra írt. Szokott kedveseket mondani. Suliba még köszönő viszonyba vagyunk, de ha meglát, akkor mindig néz. Rákérdeztem h van e barátnője, azt mondta h van, de szakítani akar vele. 2-3 hét eltelt, még egyszer rákérdeztem h mi van a barátnőjével, azt mondta h miért érdekel. Rákérdeztem h tetszem e neki, ő azt írta h ne legyek kíváncsi. No, akkor a mondás úgy tartja h a hallgatás az beleegyezés?!

Mit gondolhat rólam?

Tetszem neki vagy csak barátnak tart?


2011. jan. 7. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"...egy fiú aki 18 éves."


Ennyi bőségesen elég információ. Ha nem vagy vészesen túlsúlyos és az arcod sem csak Picasso képein mutatna szépen, akkor egészen biztos, hogy tetszel neki.

2011. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes, hogy tetszel neki.
2011. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, nem vagyok kövér sem sovány, pont jó. Szépnek tartom magam, mások is ezt mondják.
2011. jan. 7. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:

nyilván tetszel neki :D de az nem azt jelenti hogy járni is akarna veled :D bár sanszos :D szedd ki belőle a választ és kész :D


19F

2011. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!