Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnak tart, vagy csak félénk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnak tart, vagy csak félénk?

Figyelt kérdés
Van egy srác,barátnőmnek folyton róla álmodoztam.. és egyszer csak írt,hogy találkozzunk.Találkozgatunk már egy ideje,lassan 8.randink lesz,és még nem történt se csók,se kézfogás.Ismerkedős szakaszban vagyunk még?vagy ez már reménytelen?!
2011. szept. 4. 14:17
 1/3 Zaemon ***** válasza:
47%
Hogy lehet egy barátnődnek egy srácról álmodozni? Hogy lehet egyáltalán bárkinek bármiről álmodozni? Ezt fejtsd már ki nekem légy oly kedves...
2011. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom "áradozni", úgy értette, csak el lett írva...


Nos, ezt meg kéne vele beszélned. Mi is 1,5 hónap és sok-sok találkozás után csókolóztunk először. Mikor egyszer végre megkérdeztem tőle, hogy mit is akar, vagy komolyan gondolja-e ezt az egészet kettőnkkel kapcsolatban, mert nem úgy tűnik egyelőre, akkor mondta, hogy természetesen, és nem csak azért találkozik velem, mert sok az ideje és jó barátjának tart... hanem szeretne komolyabbat is, csak bizonytalannak tűntem, és nem mert lépni.

Szóval ne aggódj, próbálj neki jeleket adni, amiből arra következtethet, hogy te többet akarsz. Lehet nem mer még lépni, mert te is esetleg bizonytalannak tűnsz, és nem is akar pofára esni. De a legjobb, ha valahogy szóba hozod, megkérdezed tőle, hogy ő mit gondol. Tudom, hogy nehéz neki futni, de muszáj lesz, különben lehet még pár randi eltelik, és a helyzet nem fog változni, te pedig okosabb nem leszel. :)

2011. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Énis másfél hónap után csókoltam meg a barátnőmet :D szoval ne izgulj, legyél türelmes esetleg kezdeményezz te. :)
2011. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!