Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak baratnak tart, vagy esetleg tobbnek?

Figyelt kérdés
van egy osztalytarsam, aki nagyon bejon nekem, es nagyon jol erezzuk magunkat egyutt...mindig mindenhova egyutt megyunk...en beleestem..o a fiu, de nem mer kezdemenyezni...mibol tudhatnam meg hogy vonzodik-e hozzam, es ha igen, akkor hogyan tudnam meghoditani?..ha valahova menni kell, velem jon es nem a haverjaival...
2010. febr. 22. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2010. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes. Beszélgess el vele.
2010. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mit érzel. A barátságotok már azzal nem lehet a régi, hogy te szerelmes lettél. Ergo vesztenivalód nincs, csak nyerhetsz rajta:)
2010. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ven vesztenivalom....mert ha elmondom neki, akkor lehet hogy a baratsagat is elveszitem, ami nagyon sokat jelent nekem....o a legjobb baratom:(
2010. márc. 23. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!