Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes csajt, ezzel le lehet fárasztani? Vagy csak nekem vannak hülye elképzeléseim?

Figyelt kérdés

Szóval az az elképzelésem támadt, hogy egy csajjal mondjuk ha őt is érdekli, akkor pszichológiát akarnék tanulni... Semmi extra, de idegen nyelven van... Nem tudom, hogy hány ilyen csaj van, de nekem csak olyanok jönnek be akik idegen nyelven profik, mint én (5-ös nyelvvizsga+egyebek...)


Szóval mondjuk néznénk egy angol filmet és van benne valami, amit utána együtt elemeznénk vagy megbeszélnénk... Szereplők, jellemvonásaik, meg hasonlók... Ha tudod mi az az NLP, akkor ilyen témára gondolj...


És lenéző vagy beszólogatós kommenteket nem kérek!!! :)


2010. szept. 30. 20:57
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem tudom mi a franc baja van a többi kommentelőnek, ilyen egy igazi kapcsolat, ahol van közös téma...
2010. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj, hogy közös témáról szeretnének beszélgetni. Biztos talál magának a kérdező ilyen gondolkodású lányt, vagy akit ez érdekel. Ezzel nincs is baj.

A probléma az, hogy túlzott elvárásai vannak pl. ez:

"nekem csak olyanok jönnek be akik idegen nyelven profik, mint én (5-ös nyelvvizsga+egyebek...)"

Egy nőt nem lehet ennyire bekategorizálni,ennyire részletekre szedni.

Ez olyan mintha azt mondanám: nálam csakis a jogi egyetemet végzett pasik jöhetnek szóba.

2010. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát pedig szerintem fontos, hogy legyenek meghatározott elképzelései az embernek(adott esetben nekem)... Mert, ha nem tudod(tudom), hogy mit akarsz(akarok), akkor honnan fogod megtudni(fogom megtudni), hogy megkaptad-e amit akarsz(megkaptam-e)? És honnan fogod tudni, hogy nem azt kaptad véletlen, amit nem akarsz?
2010. okt. 1. 20:11
 14/14 anonim válasza:
Menj inkább filozófusnak
2010. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!