Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Vice city szerverem van,...

GTA Vice city szerverem van, Szükségem lenne vállalkozó szellemű hozzá értő programozokra akik csinálnáak egy Multiplayer alapú vice cityt. Vannak elképzeléseim akit érdekel, Megadom az msn-em!?

Figyelt kérdés

Üdvözlet! Van egy gta vice city szerverem tuttommal magyarországon ebből az enyémmel együtt mindössze 2db létezik.Igen ritka már a gta vice city szerver...és ez segítséget nyújthat azoknak akik szeretik-e klasszikus játékot és akiknek a számítógépük ezt a mércét üti meg...mindig rendkívül jó hagulat,azért lennék kiváncsi lenne-e valamiféle a önkéntes csapat aki nem alap vice cityt tudna ráhelyezni mta-ra (Multi theft auto) hanem modoltat új menő verdák skinek és fegyverek...Nagyon örülnék ha a segítségeddel fenntudnánk tartani ezt a nagyszerű játékot,közösséget. akit érdekel az írjon!

fórum: [link]


2011. máj. 1. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

szerintem neked nincs annyi pénzed, amiért hozzáértő ember elvállalná...


De ha van fölösleges fél millió körüli összeged (vagy egy millió) akkor én összeszedek magam mellé egy csapatot, és vállalom :)

2011. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van...önkéntes csapatra gondoltam volna...voltak már erre való kezdeményezések..ám kudarcba fulladt. :( azért köszönöm:)
2011. máj. 1. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Az az igazság, hogy egy ilyen project amatőr szinten egyszerűen túl sok idő lenne: éveket kéne áldozni rá.


Egy normál, teljes munkaidős munkához pedig pénz kell, mert a fránya rezsit fizetni kell ottan a programozónak. Meg ennie is kell.

2011. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hmmén örülnék ennek ha lenne ilyen VCMP magyar szerver mert tavaly sokat multiztam csak magyar szero nem volr kevés a játékos stb. pedig szeretem a játékot. ha értenék ilyenekhez segítenék is:) egyébként állítólag magyarok csinálták egy GTA III és a vice city keveréket ami multiplayert lett.2 szerverük van ott is vannak ilyen moddolt autók(pl: batman-es kocsi) annak GTA SIW a neve asszem.
2011. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen tudok róla ők már azthiszem 5 éve működnek örülnék a segítségnek!!! a GTA SIW-et ismerem...ellenszenves társoság...ezért rendeltem egy saját szerevert...ha megoldható egy msn-címet adnál felvennélek és ott beszélhetnénk! részletesebben!.
2011. máj. 2. 13:51
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
én adjak msn címet? vagy ki? (GTA SIW-es hozzászóló vagyok) 14/F
2011. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát igen... siwen mi a neved?:D akkor felveszlek és tudunk beszélni!!!
2011. máj. 6. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
SIW-en nincs nevem mert nem játszok rajta.de itt az msn: matyi.hell@hotmail.com
2011. máj. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na lett valami a szerverrel így 4 év után? :D
2015. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!