Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes csajt, ezzel le lehet fárasztani? Vagy csak nekem vannak hülye elképzeléseim?

Figyelt kérdés

Szóval az az elképzelésem támadt, hogy egy csajjal mondjuk ha őt is érdekli, akkor pszichológiát akarnék tanulni... Semmi extra, de idegen nyelven van... Nem tudom, hogy hány ilyen csaj van, de nekem csak olyanok jönnek be akik idegen nyelven profik, mint én (5-ös nyelvvizsga+egyebek...)


Szóval mondjuk néznénk egy angol filmet és van benne valami, amit utána együtt elemeznénk vagy megbeszélnénk... Szereplők, jellemvonásaik, meg hasonlók... Ha tudod mi az az NLP, akkor ilyen témára gondolj...


És lenéző vagy beszólogatós kommenteket nem kérek!!! :)


2010. szept. 30. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csak neked vannak hülye elképzeléseid
2010. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hát haver, én már szimplán egy olyan társsal is beérném, aki vicces, jól néz ki, és nem hazudik. De egyelőre nem találtam ilyet. Lehet akkor nekem is túl nagyok az elvárásaim? Szerintem le kéne szállni a földre..És szex közben is az NLP-t kántálod?

18L

2010. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Holdtündér ***** válasza:
100%

Lehet itt olvasni néhány elvárást a partnerrel szemben, de de ilyet még nem láttam. :D

Valahol biztos van ilyen lány.

2010. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Inkább ne próbáld ki....
2010. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem neked még sosem volt csajod..mellesleg hány éves vagy?
2010. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

egy képzeletbeli barátnőt? na azt bármikor.

Egyébként, várj, most gondolkozom..öö... NEEEEMMMM!!!!!

2010. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Értelmes csaj szintén értelmes partnert keres, akinek nincsenek hiányosságai a magyar helyesírásban sem. A "csajt" után nem kell vessző.

19/l, 93 %-os magyar érettségi

2010. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Moszuke ***** válasza:

úristen... a lexikális tudás szerintem nem egyenlő az értelemmel.. kit érdekel hova tett vesszőt?


válaszom:

csak neked vannak hülye elképzeléseid.

2010. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Úristen!:DD

Totál olyan vagy mint a volt "pasim", ő is ilyen elvont volt és álomvilágban élt, persze ezerrel tagadta. Amúgy hozzáteszem, előttem nem volt barátnője. És én se feleltem meg neki, mert ő elképzelt magának egy nőt és semmi áron nem adta lejjebb, hozzáteszem nem gyengén furcsa elvárásai voltak... Eleinte tetszett is ez a filozofikus hozzáállás, de egy idő után az agyamra ment és ez volt a fő oka, hogy szakítottunk. Mintha egy ovissal lettem volna együtt.

Nekem nem jönnének be ezek a "programok", pedig több idegen nyelven beszélek és sok mindenre nyitott vagyok.

"Kicsit" érdekes felfogás, hogy aszerint keresel nőt, hogy milyen az idegen nyelvtudása. És ha ettől függetlenül szép,okos, intelligens lányról van szó, már nem is jöhet szóba?

Amúgy attól még, hogy a nyelvvizsgád jól sikerült, még nem jelenti azt, hogy profi vagy a nyelvből..

2010. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A helyesírásommal nincs gond. A főcím tervezésekor maradt ott a vessző, mert nem fogadta el az első kiírásomat... Szóval ez van... De örülök, hogy legalább jó a megfigyelőkészséged! :) Ami engem illet, lehet, hogy elvont vagyok, de a jobbik értelemben... :D Mert engem igen is a társadalom "tudományok" érdekelnek... Testbeszéd, kommunikáció, párkapcsolatok és udvarlási szokások. És tévedsz, mert volt már kapcsolatom, de akkoriban még nem érdekelt a dolog... Most kezdtem el ezzel foglalkozni... És jó volna egy olyan lányt megismerni, akinek hasonló az érdeklődési köre... De ha ez túl "elvont", akkor sajnálom!
2010. szept. 30. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!