Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az osztályba idén jött egy új fiú. Sajnos (? ) sikerűlt beleszeretnem, nagyon odavagyok érte :s, sokszor fogdossa a fenekemet és a mellemet ( a többi lánynak is szokta de nekik csak ritkán, nekem szinte mindig) sokszor mondogattja is, hogy milyen jó a fenekem. Ez most mit jelent a fiúknál? (folytatás lent) és ha jelent valamit akkor mit tegyek? Hogy észre vegyen? Vagy ha már észrevett, hogy sikerűljön össze jönnöm vele?
2010. szept. 30. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
korotok? de am bocsi de kétlem h beldzugott vna ha a töbii csajt is tapizza
2010. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogdossa a melledet, meg a fenekedet? Meg a többi lányét is?


És még össze akarsz jönni vele??

2010. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen jó is volna most egy palacsinta!:) Amúgy érdekesek a mostani lányok. Csak úgy hagyják a tapizást. A fiúnak udvarolni kéne. Én nem tapizni szoktam! Amúgy nem hiszem, hogy annyira érdekled.
2010. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Hát b+ ez kész! xd

még hogy a seggét fogdossa néha... jólvan én is szoktam néhanapján ha a csaj is úgy viselkedik... de hogy a mellét is hát milyen már?

És ez tetszik a lányoknak?! Lesz*pom magam de komolyan.

2010. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy tetszik... félre értetek

Köszönöm, hogy egy értelmes választ nem vagytk képesek írni, nekem ez fontos ha neked nem akkor sz*d le és ne olvasd el

2010. okt. 1. 15:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!