Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok a gazdagabb pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok a gazdagabb pasit választják?

Figyelt kérdés
úgy általában
2010. szept. 30. 16:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen,mert ha nincs kocsim már nem is kellek,épp egy 31-éves kitünő állapotú kocsival járok, de vennék egy 50-évest is mert nekem a régi kocsik kellenek a nőknek meg az új autó.
2010. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

" nem. a nők bármilyen kinézetű alkatú pasira buknak, ha az ápolt, de nem túl ápolt, elképesztően magabiztos, és humoros, meg ravasz. "


Ott a pont. Ehhez tartozik hogy ezekkel a tulajdonságokkal legtöbbször a pénzes pasik vannak ellátva, és ebből az jön le, hogy a nők a pénzre buknak.


Utolsó:

Vegyél egy 76-os Ford Mustangot(NEM Gt-t). Kétszázért kapsz,igaz 10et eszik/100km , de a nők imádják mert baromi jól néz ki és üvölt mint az oroszlán :)))

2010. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
igen. és nem azért mert sok pénze van. vagyis nem direkt azért. hanem mert bírja furikázni őket ide-oda, el bírja vinni a barátnőjét nyaralni, jó bulik stb stb. egy szegény fiú mellett biztos jobban unatkozna, mert kevesebb a lehetősége minden szempontból (bulik, utazás stb).
2010. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Soha, de soha nem választottam még a pénz alapján. Aki azt mondja, hogy hülye vagyok, az bekaphatja.

Èn azt a pasit választom, aki nökent kezel, tisztel, aki szeret, akiben megvan az a plusz, ami miatt en is szeretem.

Egy minöségi nöt nem lehet csak a pénzzel lenyügözni!

26/N

2010. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ott a pont előző.

"csak a pénzzel lenyügözni"

CSAK! tehát pénz is kell. ne áltasson már senki ezzel. ez annyira nyilvánvaló...

2010. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, számít a pénz. Ne mond, hogy neked nem, különben miért jársz dolgozni? Ilyen szinten minden embernek számít. A luxus csak a qrváknak létkérdés. És ne forgasd ki a másik szavait, állati primitív vagy.
2010. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem számít,ez nem azt jelenti,hogy gazdagnak kell lennie,de legalább néha tudjunk beülni valahova,meginni egy üdítőt,elmenni valamerre,egy mozi,egy kirándulás,ezek nem kerülnek olyna nagyon sokba.

Viszont sokszor többre értékelek egy tartalmas beszélgetéssel egybefűzött esti sétát kézenfogva:)

Azt is értékelem,ha meglep a barátom apróságokkal néha,egy szál virág,egy csoki,egy kis apróság,amik nem kerülnek sokba,nagyon tudok neki őrülni:)

Szóval a lényeg,hogy számít a pénz,de nem minden és nem kell,hogy gazdag legyen.

2010. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!