Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Nálatok jelentett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok jelentett problémát ha a barátotok sokkal gazdagabb nálatok?

Figyelt kérdés
ebből nem szoktak kényelmetlen helyzetek adódni?
2011. júl. 6. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a helyzet. kb. 3x-osa az enyémnek. Nem gond, amíg a mindkettőnket érintő helyzetekben fele-fele arányban tudunk maradni. De én önérzetesebb vagyok, mint az átlag. Vannak csajok, akik imádják, ha valaki "kényezteti" őket (más szóval: eltartja). Attól függ, neked mi jön be.
2011. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleinte voltak gondok, mire megértette, hogy kompromisszumokat kell kötnünk - pl. nem mehetünk a Maldív-szigetekre nyaralni még akkor sem, ha ő ki tudja fizetni és oda szeretne menni. Sosem fogadnék el ilyesmit, csak ha a felét fizetni tudnám. Egyelőre nem tudom, de jövőre végzek az egyetemen, utána már talán jobban alakulnak a dolgok.
2011. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem se jön be ha eltartanak meg a seggem alá raknak mindent (:
2011. júl. 6. 23:27
 4/5 anonim válasza:
Miért az jobb szerintetek, ha a nő keres jobban? A régi időkben a férfiak dolgoztak, a nők pedig háziasszonyok voltak és senkinek nem volt ebből problémája, hogy "eltartották" őket... Ha Te kompezálod azzal, hogy főzöl, mosol, takarítasz rá stb, akkor egálba vagytok! Régen ez tök normális dolog volt....
2012. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ez akkor lenne igaz, ha otthon csak én csinálnék mindent. De inkább felezem az anyagi dolgokat és a házimunkát, mint hogy valaki házicselédje legyek otthon azért, hogy luxusban éljek. Ugyanúgy mosogat és tereget és én pedig fizetem mindennek a felét. Szerintem így jó. Én el sem tudom képzelni, hogy itthon főzök, mosok, takarítok, és más fizet helyettem mindent, a számlákat, a kaját, amit eszünk... nem-nem. Fele fele minden. Szerintem így korrekt.
2012. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!