Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezés hogy akar-e?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akit már több mint 1 éve figyelek. És nem merem meg kérdezni h szeret-e mert még egyszer megkérdeztem és nemet mondott és most egy év után jóban vagyunk de van amikór kicsit beszól és van mikór véletlen én is.Na de az a fő probléma hogy hogyan kérdezzem meg hogy ne történjen ciki dolog?.Fiú vagyok és 12 éves.Szerintetekmit tegyek? Ja és mostanában elég közel kerül hozzám vagyis beszélgetünk stb.

Jó lenne ha megkérdezném?Vagy nem?


2010. szept. 30. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

város suli néve? xD


mondd el és akk biztos tok valamit mondani :D

2010. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Románia,Sepsiszentgyörgy,Müvészeti
2010. szept. 30. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne azt kérdezd szeret-e:))

Azt,hogy tetszel-e neki;)

2010. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de már elég rég ezért félek attól a választól
2010. szept. 30. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne rohand le egyszerre a kérdéseddel!

Hívd el suli után egy dobostortára és kísérd haza!

Utána hívd el megint, meg még egyszer és ha elmegy, akkor a 3. után megkérdezheted, hogy tetszel-e neki és lenne-e kedve még többet találkozni!

2010. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha a találkozásra is nemet mond akkór reménytelen?
2010. szept. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!