Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet megszerezni egy olyan lányt aki egyenlőre csak mint barát gondol rám,nem isermejük egymást régóta szóval nemvagyunk akkor nagy barátok viszont tökéletesen elvagyunk egymással,kicsit félreérhetően is..... én többet szeretnék mivel tudom megfogni őt? találkozások stb rendben van hétvégén megyek is hozzá ami kicsit fura azért hogy végülis egy "idegent" elhív.... esetleg akarhat valamit? nyomulni nemakarok mert az nemjó semmire de megakarok mindent tenni hogy sikerüljön és csak a legvégső esetben feladni.... szóval mittegyek?:)
2010. szept. 30. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

tudom hogy ez ilyenkor nehéz hogy ezt mondják de ez a legegyenesebb:

kérdezd meg tőle..

nekem is mindig mindenki ezt tanácsolja..

tehát valószínű igazuk van xD

2010. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megkérdeztem.... aztmondta hogy csak barátok mivel nemakar elveszíteni ha öszejövünk és mégse működne. de nemfurcsa hogy végülis ezmég ennyi idő alatt nem az igazi barátság és akkor vajon miért hívna el magához?meg hogy hiányzok stb... lehet kicsit többetérez csak idő kell hozzá?
2010. szept. 30. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj végre fel hozzá, és kiderül.
2010. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) azlesz....csak nemtudom megéri reménykedni vagy sem :P
2010. szept. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!