Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni, vagy megszerezni? Mit ajánlotok? LENT.

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy van egy fiú a sulimban, aki már év eleje óta tetszik, és ezt megtudta és az egyik haverja mindig piszkált. Mostmár leálltak, de sok olyan megmagyarázhatatlan dolog történt azóta, mint például, hogy sokszor bámul, integet nekem... És a haverjával pedig jóba lettem, és mindig kérdezgeti, hogy tetszik e még nekem Ő, meg hogy állok most vele.

Én pedig ilyenkor mindig letagadom, hogy dehogyis, mert neki nem akarom bevallani. Nem bízom benne annyira... Talán akartasm tőlem Ő valamit, csak annyira tagadtam, h inkább feladta, és továbblépett.

Mert most meg van barátnője, és az megy a fejemben egyfolytában, hogy mi van, ha tetszettem neki, csak annyira ellenkeztem, hogy inkább továbblépett.

Szerintetek?

Mit csináljak?


2011. jan. 30. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt elcseszted..

ha boldog a csajjal akkor haggyad..

2011. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg tetszettél neki. Szerintem most hagyjad ha van bnője. Ha összejön neki legyen boldog. Ha meg nem tarts sokáig akkor jöhetsz te:). Mást nem nagyon tudsz tenni.
2011. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a lehetőséget nem kellett volna kihagyni, de sajnos már késő. :/ Alapvetően nem a te hibád, hiszen ő maga nem jött oda hozzád soha, hanem a barátait küldte valószínűleg intézkedni..
2011. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajna ez a vonat egyelőre elment. De az segíthetne, ha őszintén beszélnétek végre. Szerintem bejöttök egymásnak, csak elszerencsétlenkedtétek a dolgot.
2011. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!