Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megszerezni, mikro nem vagyubnk "egy súlycsoportba"?

Figyelt kérdés

Van egy lány, és ő már 1 és fél éve tetszik.

Azért tetszik csak ennyi ideje, mivel 5.végén jött /vagyis most 6.-os vagyok, 7.-es leszek/.

VOLT pasija, de tegnap vagy tegnapelőtt szakított vele.

Osztálytársak vagyunk.Ő is ebbe a tipikus "menő /szexy/ lányoknál van, és mondanom se kell, nagyon szép.

Én nem vagyok egy kockahasú, de volt már hosszabb kapcsoltaom, és vannak páran szerelmesek.Egyszer írtam neki egy levelet egy szív alakú pappírra, amibe egy vers volt, de nem mentem vele sokra.Bár tetszett neki, akkor még pasija, amiről nem tudtam.


2011. ápr. 16. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kettőtök közül ő néz ki jobban, akkor sajnos felejtős a dolog.
2011. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikro? Ezen nagyot röhögtem. Köszi szépen, kedves kérdező! A vagyubnk se rossz.
2011. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
úristen.....kb 10 mondatban 2 hiba úristen...........
2011. aug. 3. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!