Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom. Segítenél?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 10 hónapja vagyunk együtt. Általában hetente 2x-3x találkoztunk, de most kb 220 km-re ment mesterképzésre, mert oda vették fel. Most hetente egy délután tudunk együtt lenni, és ott érezteti, hogy hiányzom és minden. De... Hétköznaponként maximum MSN-en, e-mailben beszélünk, ritkán beszélünk egymással telefonon. Mondtam neki, hogy nem tudna kicsit gyakrabban keresni engem? Mondta, hogy elfoglalt és azért nem keres olyan gyakran. Ez azért elszomorít engem, úgy érzem ilyen távolságban, hogy nem is hiányzom neki, most a hétvégéje igen zűrös, lehet hogy nem tudunk találkozni. Többször volt olyan, hogy "Nem tudunk találkozni, mert a szüleimnek/unokatesómnak kell ezt meg ezt csinálni..." - jó, lehet, hogy velük előbb beszélték meg, de nem fontos neki, hogy találkozzunk? érzem rajta, hogy neki sem tetszik ez a helyzet, hogy ritkán találkozunk, de valóban nem tudja megoldani, hogy egy kis időre együtt lehessünk?

Hiányzik, és szükségem van rá :(

Ő 23F, én 19L


2010. szept. 30. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha egyedül vagy, csak hívj fel. Szívesen felvidítalak! Egyébként mi a kérdés?
2010. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy normális-e ez, hogy ilyen "ritkán" keres? Vagy csak én fújom fel a dolgot, és keressek valami hobbit, amivel eltudom foglalni magam? Ez nem fog a kapcsolatunk rovására menni? Én nagyon szeretem.
2010. szept. 30. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Ha tovább virnyogsz biztos lehetsz benne, hogy elege lesz, és elhagy. Legyen benned némi tartás, és hagyd békén tanulni és élni az életét. Ha veled akar lenni úgyis veled lesz, és ha egy kis levegőt hagysz neki, lehet, hogy jobban fogja éreztetni, hogy hiányzol neki. Elvégre most minek dolgozzon? Ott lihegsz a nyakában és folyton panaszkodsz, hogy neked ennyi nem elég, ahelyett, hogy azon lennél, hogy minél jobban érezze magát veled, minél jobban kikapcsolódjon veled, és érezze a hiányodat. Nekem volt olyan párkapcsolatom, ahol havonta 1× tudtunk találkozni. És? Szúszá kisanyám.

20/l

2010. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ezeket a kérdéseket tenném én is fel a helyedben a pasidnak.
2010. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Őszinteség.
2010. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit" nagyon" zavart most az élete, várd meg míg elcsendesül az utazgatás. utána már talán jobb lesz :)

Próbáld meg kicsit elfeledni azt, hogy nem csak Te hiányolod, Ő is nagyon hiányol Téged, csak nagyon sok dolga van. Ha végez a képzéssel, több időt tud majd Rád szakítani. A mai világban már csak így van, ha az ember nem képzi magát, nem tanul más dolgokat leakad egy szinten akkor soha nem lesz jobb, csakis egy helyen munka ugyanannyiért. Ha már ez megvan, büszke lesz saját magára, hogy kész van a képzés, de legbüszkébb Rád lesz, hogy megvártad türelmesen, míg Ő megpróbál jobb életet a későbbiekre KETTŐtöknek! :)


Várj, mert megéri!:)


Szia!

2010. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, hogy másnak-e tájék mit jelent...
2010. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!