Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromnak térre van szüksége,mert sokat vagyunk együtt,hogy keltsek benne olyan érzéseket,hogy vágyjon rám és hiányozzak neki? Elgondolkodott a szakításon is,ez mekkora baj?...22N/27F

Figyelt kérdés

Eddig minden héten a hétvégéken kívül 1-2 hétköznapot is együtt töltöttünk,nála voltam ,mindenhová mentünk együtt,akár kettesben, akár barátokkal. Kicsit most eltávolodtunk egymástól, viszont én hagyom most őt egyedül lenni, nélkülem, kevesebbet keresem,nem írok rá,később válaszolok,stb. Nem szerelmes még belém,talán ezzel riasztottam el,hogy túl sok voltam neki ,túl kiszámítható,illetve tudja,hogy én odáig vagyok érte. 2,5 hónapja vagyunk együtt ,elég fura,hogy ennyi idő alatt még nem lett szerelmes,de azt mesélte,volt már olyan kapcsolata,ahol ez csak fél év után jelent meg benne,tehát nem feltétlen ad aggodalomra okot ez az egész jelenség számomra, ő lassabban tudja elkötelezni magát, erről beszéltünk és mondta, hogy hajlandó rá ,meg motivációja is van a változtatásra ,csak az irányt nem tudja. Nem akar szakítani,csak feljött benne annak a gondolata,de bántja és nem akar elveszíteni. Viszont mégis úgy érzem,én mindent megtettem,ami tőlem függött, így rajta áll,hogy cselekszik. Nem fogom kerlelni, gorcsolni a dolgokon,csak azt sem akarom,hogy sokáig húzódjon a szakítás,ha mégis arra kerülne sor. Ő azt érzi,hogy nem egyszerre haladunk a kapcsolatban és maga felé érez elvárást,hogy már szerelmesnek kellene lennie és így,hogy ez nem áll fenn még, fél,hogy rosszul élem meg a kapcsolatot és sérülni fogok. Megbeszéltük ezeket ,elmondta ő is és én is ami bennünk van, viszont nem tudom,mit tehetnék,hagytam neki teret,időt is ,hogy átgondolja,ő is kérte,hogy ne kelljen elhamarkodnia és megbánni az esetleges rossz döntéseket,csak én feltétlen azzal sem értek egyet,hogyha ő neki ennyire gondolkodnia kell rajtam,meg hogy akar-e engem... Mondtam neki,hogyha nem érez hajlandóságot arra,hogy mindketten törekedjünk a változásra,a megoldás keresésre,akkor szakítson velem, de nem akar/mer,szerinte az a megoldás,hogy most akkor így leszünk együtt,ezzel a hullámvölggyel a szívünkben, többé -kevésbé így folytatható,ő ezt mondta,aztán majd látjuk,hogy mennyire lehet jobb.

Nem tudom,ezt ki hogy látja, nekem az az érzésem,hogyha valaki ezért már szakítani akar,akkor nem is fontos neki a másik,nem érzi azt,hogy tényleg őt akarja,és csak egy opció a sok közül... Értetlenül állok egyelőre a dolgok előtt.

Köszi a tanácsokat és hogy elolvastátok!:)



2022. nov. 29. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

"Nem szerelmes még belém" =

Inkább úgy kellene írnod, hogy:

"Nem lesz belém szerelmes soha!"

2022. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy ilyen friss kapcsolatban még nagyon szerelmesnek kellene lenni. Én nem jót sejtek a dolgok mögött, de ne nekem legyen igazam. Próbálj beszélgetni a barátoddal, te csak ismered őt. És ha valami nem oké, ne hitesd el magaddal hogy az. 🙂
2022. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Kb. 8-szor találkoztatok eddig? Mitől lenne kapcsolat és nagy szerelem? Még nem is ismeritek egymást.
2022. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

"Nem szerelmes még belém"

Akkor miért nevezitek kapcsolatnak??

Nem tudom ennek így mi értelme van, nem szeret, nem akar veled lenni...

2022. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Augusztus óta ismerem, szeptemberben pedig azt mondta,úgy érzi, nincs akadálya,hogy összejöjjünk,nagyon jól érzi magát velem, komoly kapcsolatot szeretne stb ,legyek a barátnője,így azóta vagyunk együtt. Nem hiszem,hogy mindenki szerelemmel jön össze ,az csak közben alakul ki,én sem voltam szerelmes belé,mikor összejöttünk,az azóta alakult ki,ahogy egyre többet voltam vele.

Talán hamar kezdett bele velem,mert még a nyáron szakított vele az exe,nem tudom,lehet túl hamar jöttem a képbe. Akkor meg szintén nem tudok mit tenni,ez az ő hozott gondja , felelőtlenség ilyet tennie:(

2022. nov. 29. 12:17
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Ennek semmi értelme nincs. Ha tudom, ha azt érzem, hogy egy pasi nem szeret, nem lennèk vele együtt.

2,5 hónapja vagytok együtt, Ha eddig nem lett szerelmes, ez utàn se lesz az.

Engem ennyi idő után kért meg a férjem annak idején. Most kéne a legintenzívebben megélni a szerelmet. Már ha lenne. Nem hogy arra várni, hogy beléd szeressen.

De Feleslegesen reménykedsz. Azért is vagy sok neki, azért nem akar veled lenni, azért nem hiányzol neki, mert nincsenek érzései iràntad, szimplán van egy lyuk akibe járhat üríteni.

2022. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Elmondom mi ez

Egy szexkapcsolat

Használ , elvan veled, etet amíg nem jön jobb hogy várd csak meg még beléd nem szeret stb stb

Te meg naiv vagy és szerelmes és nem látod a fától az erdőt hogy csak használva vagy.

2022. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Az ismerkedés fázisban el kell indulnia a szerelem kialakulásának szerintem. Kapcsolatba enélkül nem érdemes kezdeni.

Heti 3 találkozás nem sok, sőt kifejezetten kevés. Ismerkedési időszakban elfogadható, de nem számít soknak akkor sem.


Én elengedném.

Olyannal jöjj össze, akin látod, hogy odavan érted és tudod viszonozni.

2022. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Nálam ez máshogy működik, nem tudok olyannal összejönni, akibe nem vagyok az elején szerelmes (nyilván nem instant, de addig csak randizgatásnak tekintem a találkozásainkat, amíg nem alakul ki bennem valami komolyabb az irányába), ezért tőlem távol áll mindaz, amit róla írtál.

Az egyik legjobb fiú haveromnak tényleg több időre van szüksége ahhoz, hogy szerelembe essen. Előző kapcsolatánál másfél év (!) után érezte, hogy az, a mostaniban már néhány hónap után (max. fél év, nem emlékszem), szóval ez akár létező jelenség is lehet.

Mivel én nem ilyen vagyok, és a kölcsönös szerelmet szeretem, nekem ez nem férne bele, nem lennék együtt ilyen emberrel. Ha nem szeret, ne legyen velem kapcsolatban elvet vallom (értem én, hogy szeret, mint embert, de nem vagyunk mindenkivel együtt, akit szeretünk, az picit durva lenne, itt is vannak szintek úgy gondolom).


Tehát: neked ez megfelel így? El tudod fogadni, hogy ő ilyen? Jól tudod érezni magad úgy is, ha nem szerelmes? Ki tudsz teljesedni egy ilyen kapcsolatban? Meg tudsz bocsátani neki is és önmagadnak is, ha x idő után sem alakulnak ki benne komolyabb érzelmek? El tudod engedni azt, hogy őt szekáld ezzel? (Az nagyban hátráltatná az érzéseinek a kialakulását, ha belemész ebbe, aztán meg hetente-havonta nekiszegezed, a "na, szerelmes vagy már belém?" kérdést.) Megbékélsz azzal, hogy ettől elcsúszhatnak a viszonyok (lehet te leszel az alárendelt fél)?


Ha igen, akkor hajrá. Csak akkor nem értem, milyen változásra törekvést akarsz tőle látni? Törekedjen szerelmet kialakítani a lelkében? Erőltessen magára valamit, ami nem belőle jön? Ez csak akkor működik, ha mind a ketten önmagatok tudtok maradni, játszmázás, erőltetés nélkül.


DE. Szerintem ez nem egyszerű. Ha egyikőtök nem szerelmes, tehát nem szeretne annyit találkozni, a másik fél meg igen, akkor egyikőtöknek sérülnek az érdekei: vagy ő veszi rá magát arra, hogy többet lásson, mint szeretne, vagy te áldozol a saját idődből másra, mint szeretnél. Egyik sem jó, és a szememben egy igazi párkapcsolat nem így működik.


Ezt nem tudtam, amíg meg nem ismertem a mostani párom, akivel kölcsönösen hamar egymásba szerettünk. Már az elején éreztük, hogy valahogy jobban passzolunk, mint eddig bárkivel, naponta találkoztunk (mármint tényleg, alig maradt ki néhány alkalom), és egy hónap után össze is jöttünk egymással, fél évvel később (továbbra is szinte minden nap találkozás) össze is költöztünk, és bár még nem vagyunk régóta együtt (1,5 év), ha bármi miatt újra szingli lennék, csak olyan emberrel szeretnék összejönni, akivel kölcsönösen mind a ketten ennyire vágyunk egymásra, és időt is áldozunk a másikra. Csak azért írtam le példának, mert amíg nem ismertem, nem tudtam, hogy ilyen létezik, azt hittem az a normális, ha a fiú sosem akar annyit veled lenni, mint amennyit te lennél vele (hozzáteszem, nekem sem volt soha igényem ilyen sűrűn találkozni bárkivel előtte).


Összegezve, én azt tanácsolom, hogy tedd, ami jól esik, kiegészítve azzal, hogy nem tartom valószínűnek megmaradni valaki mellett, aki nem rajong érted, mert nincs szebb annál, amikor úgy érzed, megtaláltad a másik feled, minden tökéletes. Egyáltalán nem normális ilyen friss kapcsolatnál a szakításon rágódni.

2022. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

"2,5 hónapja vagytok együtt, Ha eddig nem lett szerelmes, ez utàn se lesz az.

Engem ennyi idő után kért meg a férjem annak idején."

és ez a válasz lett 81 %-ra pontozva? jézusmária. egyre elvakultabb ez a kategória.

2022. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!