Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit reagálna nőként, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit reagálna nőként, ha a párja az alábbiakat mondaná: tudod, hogy imádom minden porcikád,de amikor engem kritizálsz, akkor bele szoktál nézni esténként a tükörbe, és elgondolkodsz azon, hogy rajtam kívül lenne más valaki aki megba...na?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre. Rólam annyit, hogy biztosan nem vagyok egy szépségkirálynő, de azért szerintem nem vagyok a legutolsó sem. Az tény, hogy van túlsúlyom bőven (kb. 30 kiló), de azért éppen el nem gurulok, és úgy gondolom, hogy nem vagyok igénytelen sem.

2021. máj. 27. 09:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Egy ilyen után már nem lenne a párom.
2021. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Elég erős ez a szöveg, de egyébként mit kritizálsz a párodon? Biztos a sértettsége miatt fogalmazott ennyire sarkosan, de tulajdonképp ő csak arra világított rá, hogy rajtad is lenne mit kritizálni.
2021. máj. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak. Hát ez az, hogy igazából nem kritizáltam semmit. Elég fura természete van, és én ha egy szót, egy félmondatot félreérthetően mondok, abból rögtön megvan a galiba. Nagyjából leírom miről van szó. Disznóvágás volt, és a hentes egy nagyon régi kedves ismerősöm (régebben ismerem, mint a páromat, de hozzáteszem, mivel a bátyám jó barátja, mindig is a kishúgaként kezelt) . Volt már azért pálinkázás, tehát kissé kapatos állapotban a párom valamit poénkodott, nem emlékszem már, hogy mit tartott a kezében, és azt mondta rá, hogy olyan kemény, mint a pöcsöm, és szerinte én erre gúnyosan mosolyogva fordultam a henteshez. Tehát igazából ez volt az a borzasztó nagy "kritika".
2021. máj. 27. 09:51
 4/31 A kérdező kommentje:
Még annyit a kettesnek, hogy én tisztában vagyok vele, hogy van rajtam mit kritizálni, sőt, igazából egész életemben mindig egy önbizalomhiányos valaki voltam, leginkább a túlsúlyom miatt. Viszont ha én szeretek valakit, akkor hogy tudom ilyen szemmel látni a másikat? Vagy az is lehet, hogy annak ellenére, hogy azt állítja, már nem szeret?
2021. máj. 27. 09:56
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit lehet többet gondolt a párod a közted és a hentes ismerős közötti mosolyba, mint ami valójában történt. Viszont a beszólása arra mutat, hogy nem lát téged vonzó nőnek. Erre érdemes lesz odafigyelni. (az, hogy erre mit lépsz, rajtad áll, bár ha rajtam lenne ennyi felesleg, akkor már csak a saját egészségem érdekében is változtatnék)
2021. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
49%
#2 vagyok. Szerintem szeret téged, különben nem lenne veled. A párod egy tök paraszt poént eresztett el, erre tényleg nem nagyon lehet mit reagálni. Én így több infó hiányában írtam, amit írtam. Így meg neked adok igazat. De ezek szerint a párod pont olyan önbizalomhiányos, mint te vagy. Ezek szerint ezen mindkettőtöknek van mit dolgozni.
2021. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Ezek elég veszélyes mondatot, mert ha sokat hallasz valamit, elhiszed.


Ha elhiszed, hogy csak ő lenne veled, akkor nem fogod tudni, merni ott hagyni, még akkor sem, ha akarod. Magához láncol azzal, hogy lenyomja az önbizalmad.

2021. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Ötös válaszolónak írnám, hogy egyébként meg csak az a fura az egészben, hogy pont a párom mondja, hogy jaj le ne fogyjak, mert hogy Ő így szeret, ahogy vagyok. Egyébként nem ennyi kiló voltam, már fogytam kb. 25 kilót, de azért még nyilván mindig van rajtam fölösleg. De amikor a párommal megismerkedtem, az a 25 kiló már nem volt rajtam.
2021. máj. 27. 10:04
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

#6. Ne haragudj, de nagyon naiv vagy, ha szerinted minden kapcsolatot az igaz szerelem, szeretet tart össze.


Sokszor inkább a félelem az egyedülléttől, kapcsolatfüggőség, közös hitel, rendszeres szex és az önbizalomhiány nem enged szakítani. Az a szituáció, amikor tudod, hogy rossz a kapcsolatod, de mégiscsak elmondhatod, hogy van párod, rendszeresen szexeltek, és félsz, hogy nem találnál magad mellé olyat, akivel igen is, az érzelmi intimitás is megvan.

2021. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

#8. Vannak olyan emberek, akik szeretik az erősebb testalkatot, mert ízlések és pofonok.


DE!!! Óvatosnak kell lenni, mert te is tudod, hogy ez nem a többség. Sok ember azért nem szeretné, hogy a párja fogyjon, szépítkezzen, mert tudja, hogy akkor kevesebben próbálkoznak nála, és ezzel is maga mellett tudja tartani.

2021. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!