Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit reagálna nőként, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit reagálna nőként, ha a párja az alábbiakat mondaná: tudod, hogy imádom minden porcikád,de amikor engem kritizálsz, akkor bele szoktál nézni esténként a tükörbe, és elgondolkodsz azon, hogy rajtam kívül lenne más valaki aki megba...na?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre. Rólam annyit, hogy biztosan nem vagyok egy szépségkirálynő, de azért szerintem nem vagyok a legutolsó sem. Az tény, hogy van túlsúlyom bőven (kb. 30 kiló), de azért éppen el nem gurulok, és úgy gondolom, hogy nem vagyok igénytelen sem.

2021. máj. 27. 09:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
15 Nincs harag! Értem a te álláspontod is.
2021. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
15-ös, neked valami pszichológiai vénád van, hogy ennyire belelátsz az emberbe? Pontosan ez a tipikus "amit szabad Jupiternek" című felállás van nálunk is. Ha én megosztok valamit a Face-n, ami egy icipicit is félreérthető, már ég-föld szakad. Az nem baj, hogy Ő megosztogatja a néha már jóízlés határát feszegető posztokat. A szexben is igen, Ő is elvárna tőlem olyan dolgokat, amik számomra már nem biztos, hogy a legkellemesebbek (és nem baj, hogy már jópárszor elmondtam ezt neki). Na meg ha én kezdeményeztem és Ő visszautasított számtalanszor, az nem volt probléma (mert olyankor mindig azt mondta, hogy persze, mert neked mindig csak a du...áson jár az eszed, holott ez nem volt igaz), bezzeg ha én utasítottam vissza, akkor megint csak milyen már az. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy igen ritkán dolgozik, mert valamilyen rejtélyes okból kifolyólag minden munkahelyen mindenki hülye, meg mindenhol történik valami. Én persze 23 éve vagyok ugyanazon a munkahelyen, és időnként, mikor feljön ez a téma, nagy gúnyosan odavágja, hogy örülhetsz neki, hogy neked van biztos munkahelyed.
2021. máj. 27. 12:14
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos jártas vagyok a témában. ;D


Pedig amikor még együtt voltam exemmel, szent meggyőződésem volt, hogy egyedi eset a miénk. Aztán kiderült, hogy nem. Mondom, olyanok ezek az emberek, mitha futószalagon gyártanák őket.


Egyébként ez a hibáztatás is megvolt. Az én exem sem volt hibás semmiért - szerinte. Leginkább a szüleit hibáztatta, utána az egyetemet, azon belül a tanárokat. Amikor pedig diákmunkát végzett, mindig baja volt a főnökkel. Akárhány főnök volt ott, egy sem volt jó neki. Érdekes, mert amikor új felettest kapott, és a régi főnök átment más pozícióba, de még mindig dolgoztak együtt, akkor már nem volt baja vele. Egész egyszerűen szerintem azt nem bírta elviselni, hogy nem ő volt a vezető pozícióban. Fölöttem is imádott uralkodni, sőt, lételeme volt.

2021. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, miért írtak páran ilyen kilométeres válaszokat.


Dobd ki a pasit. Ennyi. Teljesen lealázod saját magadat, nem veszed észre?

2021. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
#24 Talán azért, mert a példák jobban felnyitják a kérdező szemét, mint a 2 szavas "dobd ki".
2021. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki ilyen kapcsolatban van, azzal sajnos sokszor mélyen és őszintén el kell beszélgetni, úgymond felnyitni a szemét, egy sima "szakíts vele" még nem biztos, hogy hatásos. Sokszor az áldozat nem is tudja még, milyen lehúzó, bántalmazó kapcsolatban van, de a külvilág már látja.
2021. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nekem ez nem vicc. Tehát vagy nem tart vonzónak, vagy totál más a humorunk, egyik se jön be.


Ilyen után többé meztelenül nem látna, de egy ágyban sem aludnék vele.

2021. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
27-es, azóta nem is öltözök-vetkőzök előtte.
2021. máj. 28. 08:58
 29/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, mintha csak az én exférjemről olvastam volna.

Ugyanez volt, én biztos megcsalom (mint kiderült, ő dugott félre egész házasságunk alatt), én senkinek sem kellenék, ígérgetések mindig voltak, szexben is, ha én mondtam nemet, biztos van valaki, milyen szemét vagyok, ha én bújtam, csak úgy, akkor mi van dugni akarsz?


Menekülj ettől az embertől, ez csak rosszabb lesz. Főleg, hogy látja, hogy lassan el is hiszed, hogy igaz amit mond, és így a markában tud tartani.

2021. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
azóta mizu?
2022. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!