Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élő 15-20 évesekh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő 15-20 évesekhez lenne pár kérdésem (? )

Figyelt kérdés

Elmesélnéd hogy jöttetek össze? Esetleg előtte milyen kapcsolatban voltatok? Mennyit szoktatok találkozni? Olyankor mit szoktatok csinálni? Minden érdekel :D

Bocsi a sok kérdésért, csak érdekel :) Aki bunkózni akar az inkább ne is írjon semmit, aki meg válaszol annak köszönöm :)


2010. szept. 29. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hát én haveroméknál találkoztam bnőmmel először, aztán utána párszok, majd myvipen írtam neki és akk elkeztünk találkozgatni, így jöttünk össze :)

minden nap talizunk, de legrosszabb esetben is minden másnap. Hát mit szoktunk csinálni? :O XD öhm hát igen XD

természetesen szex minden mennyiségben :D megbeszéljük kivel mi volt, közös progikat tervezünk előre, hülyéskedünk, sétálun meg ilyesmi :)

na elég részletes voltam? :D

19/F

2010. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen, persze :D
2010. szept. 29. 20:09
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Na hol is kezdjem...2007 őszén kerültem gimnáziumba, ahol akkor még szinte nem ismertem senkit, csak 3-4 embert. Szép lassan ahogy kialakultak a haverságok, egyre többet beszélgettünk mindenkivel, lett egy jó haverom... sokat ökörködtünk... piszkáltuk egymást, hülyéskedtünk, kicipeltem karácsony előtt a hóba ^^ meg hasonlók... Aztán volt egy kirándulás mikulás környékén, ahol már elég sokat voltunk együtt..együtt sétálgattunk, sokat beszélgettünk... rádőltem a vállára, ilyesmik :) ezidőtájt már msnen is beszélgettünk nagyon sokat, nagyon bírtuk egymást...Volt egy idióta játékunk ( persze csakis azért hogy addig is egymás kezét foghassuk ) az volt a lényege, hogy kezet fogtunk, és ki bírja tovább szorítani.. :) Egyre többször ült mellém suliban, ilyesmik... Vége lett az évnek, és januárban már ott tartottunk, hogy egyik barátnőmmel már beszélgettem róla, már mindenki azt mondogatta hogy na ti össze fogtok jönni, mi meg csak legyintettünk... Január 26-án elhívtuk őt és egy barátját az akkori legjobb barátnőmmel moziba... "Véletlenül" egymás mellé kerültünk, és a filmből nem emlékszem semmire :) Pedig semmi extra nem volt... Csókolóztunk párszor, fogta a kezem, simogatta... Teljesen elvesztem az érintéseiben, meg hú... Azóta is a hideg kiráz, ha erre gondolok:D És ettől a naptól kezdve jártunk :)

2010. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

9 éve ismerem, osztálytársak voltunk, majd csak évfolyamtársak (én nyelvi... szal ő egy évvel fölöttem...). 2 éve legjobb barátok voltunk (csak elkezdtünk beszélgetni, majd egyre többet találkoztunk...). Júniusban e-mailben mondtam neki h én többet szeretnék. Pár nap múlva, már együtt voltunk :)

Ha lehet minden nap talizunk (ha nem... akk amilyen sűrűn csak tudunk). Ha kettesben vagyunk valamelyikünknél... nem bírjuk ki, hogy ne egymás karjaiban végezzük... :$ De szeretünk sétálni, beszélgetni, már volt h filmet néztünk, tanulunk,...

18 évesek vunk ;) (Ő egyetem... nekem ez az utsó évem)

2010. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

engem myvip randi jelölt be én felvettem msn re és beszéltünk párszor ijen fél órákat órákat egyszer viszont 7 órát folyamatosan és akkor ( ekkor még csak camon láttaam) 2 hetesek voltunk és sokanm mondták h ebböl nem lesz semmi h msn nen jöttünk össze ezóta 7 hónaposak elmultunk

hát h mit szoktunk csinállni moziba járunk cirkusz sétálgatunk sokat beszélgetünk (összebujva) és persze amit a tizen éves párok általában az ágyban :D

2010. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja hoppá, kihagytam miket/mikor szoktunk csinálni.. :D Hát, mivel osztálytársak vagyunk, többször találkozunk délelőtt... de az ugye nem nagy magánélet :) Hétfő/péntek/szombat szoktunk együtt lenni általában.. és hogy mit csinálunk? Hát...számítógépes játékok, neten böngészés, filmnézés,társas,kártyázás, sétálgatás, kirándulások, mozi, akármi... :D Minden, amit "szokás" csinálni :P
2010. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) olyan aranyos történeteitek vannak, öröm olvasni :)
2010. szept. 29. 20:22
 8/18 anonim ***** válasza:

2009 márciusában jöttünk össze.. volt nála egy buli,elötte már barátok voltunk egy pár hónapja.. és ott smároltunk..utánna minden nap suliban hátramentünk smárolni..:D de csak a buli után 2 héttel jöttünk össze,elhívott randira.és ott megkért,hogy mondjak neki konkrét választ,mert kicsit húztam az agyát:P:D Minden jó! Szüleimmel nagyon jól elvan,én is az ő szüleivel+tesóival,nagyszűlökkel ,barátokkal,mindenkivel..voltunk már együtt nyaralni,tavaly nyáron is + idén is..sajnos év közben csak 7végén tudunk együtt aludni..7 közben meg suliban találkozunk.. ő most 13-as,én 11es vagyok,és hát már 1,5 éve együtt vagyunk :)


ÜDv 17/L

2010. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Mi a párommal tavaly decemberben jöttünk össze. A volt osztálytársam járt az ő osztálytársával, aztán szalagavató után megnézte a képeimet, és hát jött az msn. Beszélgettünk egy hétig a neten keresztül, de eleinte ő mindig eltűnt, mikor én bejelentkeztem - azt vallja a mai napig, hogy ez csak véletlen:). De visszatérve, találkoztunk december 17-én, sétáltunk a városban, beültünk kajálni, a buszhoz sétálva fázott a kezem, aztán megfogta. :) Ölelgetett, először még csak puszi volt, de a második randin, 21-én már megvolt az első csók, aztán azóta együtt vagyunk. :)

Sajnos most már mind a ketten egyetemisták vagyunk, ő Debrecenben, én Pesten, aztán most már csak hétvégente tudunk találkozni, feltéve, ha hazamegyek hetente. :S

Általában filmet nézünk, eljárunk a városba sétálni, összeülünk a haverokkal, és persze kettesben vagyunk. :) Azok a percek a legszebbek. :)

2010. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És én megkérdezhetem a te sztoridat? Na meg persze ha nem titok a korodat is?
2010. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!