Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
29éves lány vagyok,4hete lett vége egy 8hónapos kapcsolatomnak,csúnyán lett vége,egy apróságon vesztünk össze a már végén,mert már várható volt a szakítás!Egy munkahelyen dolgozunk,összeveszés követően 3napot vártam rá hogy jelezze a megbeszélést nem tette,igy kértem sms-ben hozza vissza cuccaimat,lezárult az egész igy,vagy még sem,mert engem bánt hogy megbeszélés nélkül kész vége ennyi!Ugye egy munkahelyen vagyunk,igy nap mint nap látom,kerüljük egymást köszöngetünk,néha látom hogy néz felém,és kész!Tudom hogy nincs értelme az egésznek bárminek is mert a dolgokon ugy sem tudnánk változtatni,én sem ő sem,de mégis még kötödöm egy kicsit érzelmileg hozzá!Bánt hogy valaki ilyen bunkó hogy igy zárja le a kapcsolatott,megbeszéltem volna vele,de akkor futásnak gondolná az ember,a női bűszkeség,meg a férfi,ha neki eddig igy oké volt hogy ne beszéljük meg,akkor hagynom is kéne az egészet!Nehéz!Munkahely váltás megkönnyitené a felejtést!Vélemény?
2010. szept. 29. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet, ha úgy érzed, ez segít. És próbálj felejteni.
2010. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj még egy picit, aztán jobb, ha hagyod az ilyet. Bár nem tudom, hogy min vesztetek össze és ki mit mondott a másikra.
2010. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Min vesztünk össze,nem azt kaptam tőle amire vágytam,ő azt gondolta én igazodjak,fogadjam el olyannak amilyen,és ő meg kicsit sem változik meg miattam,tehát nem értem neki annyit hogy bármit is tenne kapcsolatnak,az utólsó pont az volt bunkón beszolt nekem valamiért én meg nem hagytam szotlanul mert bántott a viselkedése,erre ő kész vége ennyi volt,és elfutott ez volt a mániája a problémáknál!
2010. szept. 29. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:

A szerelemnek, szeretetnek kölcsönösnek kell lenni.

Őt nem fogod tudni megváltoztatni.

Gondolom nem szeretnéd elmondani mire vágytál.

De jobb, ha elhagyod az ilyen hülye gyereket, bár az attól függ, hogy ki a hülye, hogy mire vágytál. Bocsi.

2010. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!