Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még konzerativ pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még konzerativ pasik?

Figyelt kérdés

olyan szomorú ,h sok barom pasik vannak,akik csak szexért vannak.de nem csak szex miatt legyen egy csajjal/nővel,de ne értsd félre,h nem szeretem a szexet,csak egyszerűen vágyom közös programokat,ami otthonról szabadulhatunk és vmit csinálunk.

Pedig vágyom igazi férfira.

Tudom,kevés ilyen pasik vannak.

ti hogy vagytok ezzel csajok?


2010. szept. 29. 01:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
8:48-as! Nem minden huszonéves lány hajt a pénzre,vannak ám kivételek! Előbb gondolkozz mit mondasz.
2010. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát figy, én úgy vagyok vele, hogy nekem egy normális barátnő kéne, akivel kölcsönösen szeretjük egymást (érzelem nélkül nincs járás meg csók meg szex meg semmi ilyen!), nem vagyok ilyen falubikája meg bulizós típus és mégsem igazán érdeklem a lányokat, pedig nincs baj a külsőmmel. Egyszerűen ránk nincs akkora igény, csak az ösztönlények találnak egymásra.

19/F

2010. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jók a fogalmazói készséged.És szerinted létezik e még ilyen nők?Vagy kici szárga kínai-e vagy,akik tanulni magyarokat?
2010. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"A huszonéves csajok a pénzre mennek! A 30 fölöttiek meg már belátják h nem kellenek a pénzes pasiknak és lejjebb adják a szintet. Ilyen egyszerű"


valóban gagyi komment, bár én épp ilyennel "szivok" :) persze lehet, hogy 5 perc múlva felhiv, hogy tisztázzuk mert félreértettük egymást. És akkor kitöröltetem a választ

2010. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik, ezért maradtam meg magamnak majdnem 25 évesen is szüzen...
2010. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
utolsó! Nem az a baj h csóró vagy? mert ennyi idősen azért már illik valamit csinálni.
2010. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok csóró, csak későn érő típus voltam, igényes vagyok, jóba vagyok a lányokkal, de nem tudok senkivel sem előbbre menni, mert vagy csak barátnak tekintenek rám / és nekik van már párjuk... Ki..szott velem az élet.
2010. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!