Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még konzerativ pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még konzerativ pasik?

Figyelt kérdés

olyan szomorú ,h sok barom pasik vannak,akik csak szexért vannak.de nem csak szex miatt legyen egy csajjal/nővel,de ne értsd félre,h nem szeretem a szexet,csak egyszerűen vágyom közös programokat,ami otthonról szabadulhatunk és vmit csinálunk.

Pedig vágyom igazi férfira.

Tudom,kevés ilyen pasik vannak.

ti hogy vagytok ezzel csajok?


2010. szept. 29. 01:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért: konzervatív :)azt akartam írni helyesen.
2010. szept. 29. 02:06
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy nincsen! Héló! 25F! És engem is most ejtenek pofára, nemis akárhogy, képzeld! Pedig néhányan éjszakákat is átsirunk értetek! És nem a szexért! Csak nem adtok esélyt, és felszinesek vagytok! Üdv
2010. szept. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, nem volt még egy normális kapcsolatod szerintem, ha így beszélsz. Ez egy ostoba baromság, hogy mindenki csak a szexet keresi. Ki akarod szűrni azokat az egyéneket? Akkor ne szedesd fel magad két hét után. Ismerd meg a pasit, akitől szeretnél valamit. Viszont még ő is akarni fogja a szexet. Aszexuális férfit nem fogsz találni.
2010. szept. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Nehogy már a pasik hibája legyen,hogy csak szeretőnek vagy jó.

Azt,hogy mire kell egy nő-kapcsolat,heti egy numera,vagy 1 éjszakás-,kb fél óra eldöntöm és szerintem a legtöbb férfi is.

Neked meg a nemtörődöm férfitípus jön be,még ha nem is vallod be,ezért jössz össze ilyenekkel.

2010. szept. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Ismerek "konzervatív" pasikat szép számban, akik nem találnak párt. :P

Ha valaki 10 évvel ezelőtt megmondja, hogy 30 fölött huszonéves férfiak vesznek majd körül, kiröhögöm. Most egy 5 évvel fiatalabb párom van, és az egész baráti köre "konzervatív" egyedülálló férfiakból áll, akik jobbára az idősebb nők felé kacsintgatnak. Pedig nincsen anyakomplexusuk!

A kérdés inkább úgy hangozhatna:


Huszonéves lányok, mi van veletek?????????


N/31

2010. szept. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Pedig én azt hittem, hogy a "szelíd", komoly "pasi", aki mondjuk nem a szexen agyal mindig, aki még segít is a háztartásban, mi több hűséges típus stb., az csak "konzervatív" lehet.

A gond már ott ütközik, amikor ő maga is letagadja, hogy konzervatív lenne... hogy miért, arra nem jöttem rá. Talán az annyira férfiatlan. Szigorúan modern felfogású. Hmmm.

Én nő létemre konzervatívnak tartom magam, ami azt jelenti, hogy nem vagyok szabadéletű sem gondolkodásban, sem fizikai értelemben, nem vagyok apáca, sőt, de azt hiszem korlátokat tudok szabni az ízlések határáig, szeretem a hagyományos (de nem öreg) felfogást. Korrekt vagyok és tisztességes. Ez annyira gáz?

2010. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Kedves "8.11"!

Huszonévesként nekem pölö nincs időm egy normális kapcsolatra, mindenem az alkalmi kapcsolat. A pasi legyen egy bika, de ne kuncsorogjon a kezemért. Nem bántásból...


Kedves kérdező!

Sokan vannak, mármint a konzervatív pasik, csak rossz helyen keresgélsz... otthon a gép előtt nem találsz. Járj el táncórákra, akármilyen edzésre, úszni. :)

Programok!

Mozdulj ki, és hagyd ezt az -amúgy imádott- oldalt! :P


23L

2010. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
A huszonéves csajok a pénzre mennek! A 30 fölöttiek meg már belátják h nem kellenek a pénzes pasiknak és lejjebb adják a szintet. Ilyen egyszerű.
2010. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

"8.48"...

te aztán tudsz "élni"...

Vagy átvágtak már, vagy gőzöd nincs arról, amihez hozzászóltál.

2010. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fülünyúl ***** válasza:
34%

Kedves 8:54-es,


Van abban valami azért, amit 8:48-as kollégánk mondott, még ha sokaknak nem is tetszik... Az én tapasztalataim is hasonlóak. Bár én a felső határt amit ő mondott kitolnám kb. 35 éves korra, amikor már jön a pánik, hogy gyerek kéne meg család, de kivel ugyebár.

2010. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!