Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha párom tulajdonk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha párom tulajdonképpen egy tehén?

Figyelt kérdés

Pár éve megfogadtuk közösen, hogy rendszeresen mérjük magunkat és ha átlépünk egy kritikus pontot, akkor azonnal diétába kezdünk, aminek a betartatása a másik fél felelőssége. Az én esetemben is sor került erre egyszer, és akkor 25kg-tól szabadultam meg. Most páromon lenne a sor, aki viszont egyfolytában nasizik, megkapta a kondibérletet is, de a kezdeti lelkesedést felváltotta ismét a végtelen tunyaság. Már szinte égő vele kimenni emberek közé, senki nem néz utána vagy mondják, hogy milyen helyes.

Nem akarom, hogy ez a kapcsolatunk végét jelentse, mert egyébként számíthatok rá sokban. De ha felhozom a témát, agresszív kismalaccá válik.



2022. okt. 30. 16:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Már szinte égő vele kimenni emberek közé, senki nem néz utána vagy mondják, hogy milyen helyes."


A fszom akarná, hogy nézegessék a párom vagy engem.

2022. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
12 én akarom, mindig irigység tárgya (volt), sikeres és jól nézett ki, utóbbi már a múlté.
2022. okt. 30. 19:32
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi hogy lehet tehén? A tehén egy nőstény állat.
2022. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"én akarom, mindig irigység tárgya (volt), sikeres és jól nézett ki, utóbbi már a múlté"


Lúzer vagy.

2022. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14 megnézném a lúzerságot :)) Én heti ötször járok edzésre és nem munka mellett mert megtehetem, hogy nem dolgozok. Ehhez képest jó eséllyel több az önálló bevételem mint neked. Ennyit rólad.
2022. okt. 31. 01:10
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél, hogy a sok liba nem akarja elvenni tőled többet. Ha pénzes, fiatal és szexi a csávó akkor folyamatosan ostromolják. Én pasim ugyanez volt. De miután bekötöttem a fejét és volt egy fix bomba nője elengedte magát . Látván hogy sok picsa húzni kezdte a száját én hagytam. Sőt még adtam alá a lovat hogy egyen nyugodtan, egyen még. Úgyhogy most van egy 130 kilós nagy mackóm aki csak az enyém.
2022. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%
Lehetsz a Bill Gates felesége is, meg egy toppmodell, attól fejben és lélekben még lúzer vagy.
2022. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 H.B.Netta ***** válasza:
88%

Édes fszom, de sok beteg ember van.

Aranyom, ha a pénze kell, akkor ne vernyákolj, hogy meghízott egy picikét, csak csukd be a szemed és nyisd ki, jó nagyra, a szád.

Ha meg csak a testéért voltál vele… mindenki teste változik, egészséges kereteken belül szerintem nem gáz. Vagy támogatod, járjatok együtt edzeni, vagy szakíts vele.

Nincs ezen mit szépíteni, egy felszínes ember vagy, akit bszottul nem érdekel a másik hogyléte. Remélem szegény talál maga mellé egy olyan nőt, aki szívből szereti. Te pedig egy olyan férfit, aki ugyanilyen “értékeket” képvisel, mint te.

2022. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én is lúzer vagyok a szemedben (együtt járunk edzeni heti ötször, de mindketten dolgozunk, hogy minél többet félretehessünk), de én legalább nem kiállítási kutyaként kezelem a párom.


Oké, abban egyetértek, hogy volt egy egyezségetek, amit a párod felrúgott. Megértem; te is voltál korábban az ő helyében.


De komolyan az a fontos, hogy mit gondolnak mások? Nem a párod egészsége?

2022. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!