Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha párom tulajdonk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha párom tulajdonképpen egy tehén?

Figyelt kérdés

Pár éve megfogadtuk közösen, hogy rendszeresen mérjük magunkat és ha átlépünk egy kritikus pontot, akkor azonnal diétába kezdünk, aminek a betartatása a másik fél felelőssége. Az én esetemben is sor került erre egyszer, és akkor 25kg-tól szabadultam meg. Most páromon lenne a sor, aki viszont egyfolytában nasizik, megkapta a kondibérletet is, de a kezdeti lelkesedést felváltotta ismét a végtelen tunyaság. Már szinte égő vele kimenni emberek közé, senki nem néz utána vagy mondják, hogy milyen helyes.

Nem akarom, hogy ez a kapcsolatunk végét jelentse, mert egyébként számíthatok rá sokban. De ha felhozom a témát, agresszív kismalaccá válik.



2022. okt. 30. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tudjátok értelmes emberek módjára megbeszélni, akkor folytassátok külön utakon. Egyébként nem is értem, miért kell 20+ kg-ig várni, mivel minél több a túlsúly, annál nehezebb tőle megszabadulni.
2022. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

"senki nem néz utána vagy mondják, hogy milyen helyes."


Ő meg egy felszínes tulokkal van "megáldva", szóval nyugi.

2022. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha az egeszsege miatt aggódnal , meg tényleg miatta érteném a kérdésed. De így hogy neked amiatt fájó hogy nem csorgatják a nyálukat elegen utána, nagyon gáz. Mindenki jobban jár ha külön folytatjátok.
2022. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Kedvesen emlékeztesd a megállapodásotokra és próbáld meg támogatni.
2022. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem értitek itt a probléma mélyét
2022. okt. 30. 17:36
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
#6 A "probléma mélye" valami olyasmi hogy egy incel vagy akinek nincs semmilyen barátnője, csak egy jóleső dagadt tehenezni jött ide, hátha ettől rosszul érezzük magunkat. Spoiler: nem, nem érezzük 🤭
2022. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem mindegy h ez pàr kg plusz vagy mekkora túlsúlyròl van itt szò?
2022. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7-es, én vagyok a nő :)

8-as, nem mindegy

2022. okt. 30. 17:49
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

#9 férfit nem szokás tehénnek nevezni. Dagadt disznó, vaddisznó, nagy marha, elefánt, jeti stb.

Biztos nő vagy? Rohadtul nem az jön le a kérdésedből, a stílusodból... 🤦

2022. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ha neked ez fontos, akkor tedd kilátásba a szakítást, de ha egyébként meg jól vagytok akkor emelkedj felül
2022. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!