Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy nem jóó! "? "

Figyelt kérdés

már egy ideje akkarok ide irni de jaj olyan nehéz .

szoval a helyzet: van egy fiu aki be beleszeretem de van köztünk korkülömbség 5 év én 15 ö 20 ismerjük egymást köszönö viszonyba vagyunk ha találkozunk személyesen de általába mindig társaságba vagyunk és más felé megyünk msn en viszont minden nap beszélünk rengeteget nagyon kedves velem és nem nem pedofil de már nem birom tudja hogy szeretem nem rég volt egy rövid kapcsolata és én csak sirtam de még mindig beszéltem vele mert azt vártam szakitson a csajal és akkor minden ujra jóó lesz de már nem birom mindennap beszélek vele és mégis olyan távol van tölem nem érem el de nekem csak egyre rosszab mert én csak egyre jobban szeretem tudom hogy rengeteg kérdés van fent má ilyen faságokkal de egyikben sem találtam magamra msn en minden jo de valoságban egy világ választ el minket nem vagyok jo ember nem érdemlem meg de tudom ha megint öszejön valakivel csak minden roszabb lesz ujra piába menekülök és a rosszba pedig tudom nem kéne de nincs más ez kicsit hoszu lett de remélem kapok rá választ vagy valami tanácsot elfelejteni nem tudom mert nincs eröm letörölni msn röl és igy csak egyre rosszab!!!


2010. szept. 27. 21:35
 1/8 Moszuke ***** válasza:
ezt mind egy szuszra?
2010. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

erre annyit tudok írni hogy hasonló helyzetem van csak a fiú 25 én 15.. most írtam én is nem rég a kérdést.. olvasd el az én történetem is ha gondolod :)

a kérdésem címe: szerintetek gáz?

2010. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked A magyar helyesírás szabályai c. könyvet tudnám ajánlani.
2010. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is engedj meg két kérdést:

1. Ezt most komolyan egyetlen mondatban fogalmaztad meg? :O

2. 15 évesen már konkrétan alkoholproblémákkal küzdesz? :O


A problémádra visszatérve pedig:

- Én is 20 vagyok, így ha magamból indulok ki, akkor a srác részéről sok esélyt nem jósolnék. Ha tudja, hogy hogy érzel és mégsem lép semmit, akkor elég valószínű, hogy hasonló állásponton van, mint én.


Ettől függetlenül nem veszítesz vele semmit, ha konkrétan rákérdezel, hogy akarna-e veled kapcsolatot. Vagy most akkor végül is még kapcsolatban van?

2010. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21:37: A kérdésed címe rettentően egyedi, biztos rögtön rá fog találni, ha beírja a keresőbe. :D
2010. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát gondolom de azért hátha megtalálja :)
2010. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

helyesirásomról akadjatok le !xD

am kösz edigi válaszokat!De alkohol problémám hát az meg van!nem valmi jo társaságban vagyok!

2010. szept. 27. 21:58
 8/8 A kérdező kommentje:
most nincs kapcsolatban mert szakitotak egy ideje,nem volt hosszú távu dolog!
2010. szept. 27. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!