Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szerintetek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nos, úgy néz ki az osztálytársammal összefogunk jönni, most derült ki, hogy bejövünk egymásnak. De van egy bökkenő. Nekem van egy nagyon jó barátom aki amúgy fiú, de olyan mintha a tesóm lenne.. És ma mondta a másik osztálytársam hogy nagyon szerelmes belém, és ha megtudná hogy összejöttem az osztálytársunkkal, akkor eléggé kilenne borulva.. És biztos nagyon fájna neki.. Bár igaz, előtte, sőt a suliban nemfogunk nyalakodást rendezni, de akkoris.. Mivan, ha meglátja (mégpedig úgyis megfogja látni), hogy mi összejöttünk, és azután nemfog velem barátkozni, vagy valami? Az egyik barátjának bejöttem, és mondta hogy nem bírná elviselni, hogy ha összejöttem volna vele, megszakadna a szíve... Ilyenkor mi a teendő?

Ígyis úgyis kifog derülni hogy mivan közöttem és az osztálytársam között, szóval...

16/L


2010. szept. 27. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
én egyszer jártam osztálytársammal egy csajjal de állandóan őt bámultam még az órán is vele voltam elfoglalva ezért kaptam néha a lebaszásokat :D szerintem jöjj vele össze ha bejön a barátod ha igaz barátod megérti!
2010. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgysem lehetsz tekintettel mindenkire. Gyertek össze, túl fogják élni.
2010. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
osztálytársakkal nem jó kikezdeni.
2010. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
osztom az utolsó választ :) de 16 évesek vagytok....... :D elkell fogadnia a barátodnak ha összejössz azzal a sráccal.. :S kicsit gyerekes ha nem :)
2010. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!