Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre kevesebb a szex. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebb a szex. Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal egy ideje kevés a szex. Ő állítja hogy azért mert nem szereti az óvszert. Én anélkül nem érzem biztonságban magamat. Tablettát nem szeretnék szedni mert régebben évekig szedtem és végre most már pontos a ciklusom és érzem az ovulációt is. Nem szeretném tablettával felborítani ezt a szépen beállt rendszert. A spirált nem szeretném használni és más módszert nem igazán tartok biztonságosnak. A szex száma nagyon lecsökkent az utóbbi időben. Legutolsó alkalommal pedig már ott tartottunk hogy abbamaradt a szex mert sajnos lelankadt. Ez őt nagyon kellemetlenül érintette bár biztosítottam róla hogy nincs semmi probléma és ne érezze rosszul magát. Próbáltam vele erről többször beszélni. Azt mondja nincs más gond csak az óvszer. A megszakítást felvetette és végül mondtam is hogy ovuláció után esetleg lehet róla szó. De aztán pár nap múlva azt mondta felejtsem el mert nekem az egy kész terror lenne hogy minden ciklusban rettegnék hogy megjön-e. Ez igaz is... De nem szeretném ha ez tönkretenné a kapcsolatunkat. Ovuláció alatt megőrülök annyira kívánom (bár egyébként is). Erre azt mondta reméli hogy hamar elmúlik mert olyankor kicsit kiakasztom hogy csak a szexen jár az agyam. Gondoltam arra is hogy nem kíván vagy más nő van a dologban vagy bármi más nyomasztja és ez a gond. De akárhányszor beszéltem vele azt mondta nincs semmi más probléma csak az óvszer és hogy már nem kívánja annyira a szexet mint egy kamasz. Harmincasok vagyunk. Másfél éve együtt élünk. Ezt leszámítva minden tökéletes köztünk. Reggel ágyba hozza a kávét puszil szeret. De a szex téma nagyjából 1-2 hónapja problémát okoz és ötletem sincs mit tehetnék. Nem akarom többször ezzel a témával traktálni mert nem akarom hogy piszkálásnak vegye. De kezdek attól félni hogy nem kíván vagy valami komoly gond van csak nem meri elmondani. Ötletem sincs mit tehetnék. Jártatok már így? Van esetleg észrevételetek vagy tanácsotok?
2022. okt. 10. 11:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
20%
Egy spirál és száz gumi. De nem ez a lényeg, hanem hogy mindkét félnél mentális blokkolás van.
2022. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
12%
A spirál egyszeri alkalom, kb. 3perc és évekig véd.
2022. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%

#21:

Nem igazán értem amit írsz. Miért "mentális blokkolás" az ha egy nő nem akar a testébe helyeztetni egy spirált?

Az egy "idegen" eszköz a testen belül. Attól még nem lesz valaki mentálisan beteg, hogy nem akar spirált felhelyeztetni. Nekem pl van egy csomó féle allergiám, lehet hogy nem is bírná a szervezetem (nem próbáltam még). Nem mindenkinek alkalmas a szervezete az évekig tartó hormonozásra és egyéb eszközökre (a szerencsésebbeknek igen).

Attól még szerintem nem kell egy nőre sem ráerőltetni hogy csak rá tartozik a védekezés, szedjen hormonokat, rakjanak fel neki spirált stb, stb. Mindegy mit csak a faszinak ne kelljen semmit csinálni. Mert ebből kb ez jön le. És ha a nő nem csinálja akkor már ő egy értéktelen semmi lesz a férfi szemében? Menjen pszichológushoz, mert mentális baja van?

Ez azért nem fair a nőkkel szemben.

2022. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
97%

18#

Azért a gyógyszernek számos mellékhatása van, amivel teljesen tönkreteszed magadat. Mondom ezt én aki most hagytam abba 2 év után. Alapból nem javasolják tovább a szedését.

Én az első két hónapban amikor abbahagytam a szedését, extra szarul voltam. Csomó idő kellett mire visszaállt a ciklusom.

2022. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
91%

A spirálról meg annyit hogy folyamatos gyulladásban tartja a méhet. És a szálai zavarhatják a partnert. Egy nagyobb mérettel rendelkező férfinek kimondottan kellemetlen is lehet.

Az óvszer meg nem okoz semmilyen gondot, nem tartalmaz hormont.

2022. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
88%

Először is, ha szereti, ha nem, nem ő fog teherbe esni, ha baj történik. Ő ha nem akarja, mossa kezeit. Vagy el kell najd vetetni, vagy kihordani és felnevelni. Amit ha urasága nem kíván, mind a te nyakadon marad. Ezek a tények.

Másodszor, miért kéne neked hormonnal terhelned a tested, vagy más idegen eszközökrt belehelyezni? A gumi max 2 órán át van rajta. A spirál benned több ideig. A tablettától sem menekülsz. Mind a te költseged és felelősseged lesz.

Harmadszor, férfi fogamzásgátló is létezik. Utána lehet nézni, meg lehet venni. Az urak is egész nyugodtan szedhetik. Jah, hogy a felseges kuki biztonsága nem tehető kockára? Akkor marad a gumi.


Kérdező, tudom, egy ideális, szeretetteljes kapcsolstban mindenre van megoldás. De az a kegyetlen igazság, hogy amíg kényelmes, a faszik maradnak. Ám ha baj van, azonnal lelépnek. Hiába dúl most a szerelem. A mai férfiak többsége(!) nem képes felelősséget vállalni.

2022. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
95%
Azt írod pár hónapja van ez, és előtte 1 évig nem volt gond. Emiatt gondolom, hogy kamu, és a merevedési zavarát könnyebb erre fogni. Egy alapos kivizsgálás ráférne, de úgysem fog elmenni. Gyógyszert nem érdemes szedni, főleg nem 30 felett, odab.sz a hormonháztartásnak, és mire rendbe jönne utána, jó eséllyel a gyerekvâllalásról le is lehet mondani. Spirál is kiesik, ha nagy mérettel rendelkezik a partner, mert érezni a kilógó részt. Pesszárium jöhetne még szóba, sokaknak bejön, és hormonmentes. (Mondjuk én lehet a helyedben inkább keresnék olyan partnert, aki szexuálisan van annyira aktív, mint te, és nem zavarja a gumi se, azért a férfiak többsége ilyen. Mert nyilván jobb nekik gumi nélkül, de hogy inkább nem szexel, mert gumival kell, meg lelankad... Hát nem egy főnyeremény sz ilyen, az biztos)
2022. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem talált egy jó szeretőt, akivel óvszer nélkül van szex.
2022. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
A hurok jelzőszála nem zavarja a szexet és 23 cm-es farokkal se lehet érezni. Ez hülyeség.
2022. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
17%

Használj hüvelygyűrűt v pesszáriumot v soft tampont v hormon injekció v spermicid gél/tabletta v stb.

Nem csak 3 fogamzásgátló módszer van. Menj el negatív családtervezési tanácsadásra.

2022. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!