Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre kevesebb a szex. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebb a szex. Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal egy ideje kevés a szex. Ő állítja hogy azért mert nem szereti az óvszert. Én anélkül nem érzem biztonságban magamat. Tablettát nem szeretnék szedni mert régebben évekig szedtem és végre most már pontos a ciklusom és érzem az ovulációt is. Nem szeretném tablettával felborítani ezt a szépen beállt rendszert. A spirált nem szeretném használni és más módszert nem igazán tartok biztonságosnak. A szex száma nagyon lecsökkent az utóbbi időben. Legutolsó alkalommal pedig már ott tartottunk hogy abbamaradt a szex mert sajnos lelankadt. Ez őt nagyon kellemetlenül érintette bár biztosítottam róla hogy nincs semmi probléma és ne érezze rosszul magát. Próbáltam vele erről többször beszélni. Azt mondja nincs más gond csak az óvszer. A megszakítást felvetette és végül mondtam is hogy ovuláció után esetleg lehet róla szó. De aztán pár nap múlva azt mondta felejtsem el mert nekem az egy kész terror lenne hogy minden ciklusban rettegnék hogy megjön-e. Ez igaz is... De nem szeretném ha ez tönkretenné a kapcsolatunkat. Ovuláció alatt megőrülök annyira kívánom (bár egyébként is). Erre azt mondta reméli hogy hamar elmúlik mert olyankor kicsit kiakasztom hogy csak a szexen jár az agyam. Gondoltam arra is hogy nem kíván vagy más nő van a dologban vagy bármi más nyomasztja és ez a gond. De akárhányszor beszéltem vele azt mondta nincs semmi más probléma csak az óvszer és hogy már nem kívánja annyira a szexet mint egy kamasz. Harmincasok vagyunk. Másfél éve együtt élünk. Ezt leszámítva minden tökéletes köztünk. Reggel ágyba hozza a kávét puszil szeret. De a szex téma nagyjából 1-2 hónapja problémát okoz és ötletem sincs mit tehetnék. Nem akarom többször ezzel a témával traktálni mert nem akarom hogy piszkálásnak vegye. De kezdek attól félni hogy nem kíván vagy valami komoly gond van csak nem meri elmondani. Ötletem sincs mit tehetnék. Jártatok már így? Van esetleg észrevételetek vagy tanácsotok?
2022. okt. 10. 11:17
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
12%
Szexelj velem engem nem fog zavarni az óvszer
2022. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
98%

Azért az érdekes hogy egy ideig minden jól működött óvszerrel is. Aztán hirtelen meg nem? Szerintem csak nem akar óvszert használni. Ha nem bírná elviselni az óvszert, akkor már az első pillanattól kezdve nem bírta volna. Ő valószínű csak kényelmi okok miatt akarja rád hárítani a védekezést.

Ha meg merevedési problémái vannak akkor nézesse meg a tesztoszteron szintjét, lehet hogy alacsony.

2022. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
16%

"Sokat agyaltam a spirálon illetve a nőgyógyászom is javasolta. De a tudat hogy ott van bennem az a cucc... A hideg kiráz tőle."


Itt mindkét oldalról pszichés problémák vannak. Neki a gumi, neked a spirál. Pszichológus segítsége kell ide.

2022. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
#10 csak az elmúlt 1-2 hónapban lett ilyen kevés a szex száma. Egészen addig rendben volt.
2022. okt. 10. 12:47
 15/38 A kérdező kommentje:
#11 ő már az első néhány szex után mondta a megismerkedésünket követően hogy nem szereti a gumit. Beszéltünk róla már akkor is hogy majd idővel valószínűleg váltani fogunk másra. De mikor kb egy éve felhozta akkor nagyon erőltetésnek éreztem és elsírtam magamat... Azóta nem is hozta fel. Aztán most megint téma lett köztünk. Főként azért mert már nekem is gyanús lett hogy ennyire kevés a szex.
2022. okt. 10. 12:51
 16/38 A kérdező kommentje:
Az utóbbit a #12-nek szántam. Nem a #11-nek...
2022. okt. 10. 12:52
 17/38 anonim ***** válasza:
92%

Akkor kezdj el gyűjteni arra a tanfolyamra. Megtanulod mire kell figyelni, és akkor lehet gumi nélkül.


A teherbeeses kockázata mégha minimálisan is, de mindnél ott van.

2022. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
32%
Ha te sem akarsz váltani akkor még is mire számítottál? Az én barátom sem gumi párti. Ha valamiért szünetet tartok a tablettával akkor nálunk is csökken a szex száma mert utál vacakolni a gumival. Szedd ki a fiókból bontsd ki húzd fel és kb le is lankad mire ezt megcsinálja. Nekem pedig nem teher hogy tablettát szedek. Ha te sem vagy hajlandó engedni és csak is kizárólag ő használjon gumit akkor tudjál rá hogy kevés a szex.
2022. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
9%
Gumival én sem dugnék soha, élvezhetetlen....f
2022. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
98%
13 azert egy spiral felrakasat meg egy ovszer felhuzasat ne hasonlitsunk mar ossze...
2022. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!